Příspěvky uživatele - 146.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hotové zelí, 16.11.2013
Pružnost ztrácí zelí již při nakládání. Nakládal jsem maxi zelí a výsledek mne překvapil.Tak bílé zelí jsem ještě nikdy neviděl.
Plastový sud na zeli, 15.11.2013
Pokud není zdravotně nezávadný nebo třeba po Savu tak jde použít.
Může se kysané zelí zkazit?, 14.11.2013
Moje máma dělala zelí ve škopku, a co se pamatuji, tak se ji nezkazilo. Vzduch byl přímo nad zelím a nevadil mu.Nakládání ve škopku má svoje nevýhody. Jsou větší ztráty a odér plynoucí ze zelí není pod pokličkou.
Podivně pokroucené výhony černého rybízu, 14.11.2013
Přikláním se k názoru Standy. Vypadá to na rychle rostlé dřevo. Nedozrálé dřevo větviček není schopno udržet svislou polohu a váhne se ke straně. Další přírůstek roste svisle, než se opět zváhne atd.
Pukání kůry, 10.11.2013
Taky bych souhlasil. Jestli chcete další zachránit, tak rychle vemte štětku a kmínky natřete vápnem. Zkuste zachránit i ty postižené.
Eternit v zahone a komposte, 10.11.2013
Azbest škodlivý je, ale problémy měli pracovníci s ním. U nás bylo pokryto Eternitem 80 % střech. Nevím, že by zde ve větší míře než jinde byl problém s azbestem.Přitom eroze Eternitu je způsobena deštěm, mechem, mrazem a větrem. Nejhorší je asi ten... celý příspěvek >
Může se kysané zelí zkazit?, 27.10.2013
Kvasit letní zelí je velké riziko i pro zkušeného zelaře. Letos jsme koupili dobrovodské zelí a některé hlávky mezi nimi byly letní zelí. Kdo to pomíchal nevím. Zřejmě někomu letní zelí zbylo a tak se ho zbavil. Jednu dobu jsem pěstoval Maxi zelí.... celý příspěvek >
Cibule vysazena az koncem cervna, 27.10.2013
Také jsem letos zasadil zbytek vyschlé sazečky až v červenci. Nestačila úplně dozrát, ale jde ji s úspěchem využít na saláty. Česnek, který na jaře vyrašil jsem zasadil. Vyrostl sice menší, ale zdravý. Od určitého data sázení se nerozdělil na... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 11.9.2013
Děkuji za určení. Je asi více druhů. Tato je plnokvětá.
Co je to za rostlinu?, 11.9.2013
Jsou jiné květy. Ve váze vadne.
Co je to za rostlinu?, 11.9.2013 Obsahuje fotku
Přes veškeré úsilí se mi nepodařilo zjistit název a využití této rostlinky. Vypadá to na rmen nebo řebříček.Celá rostlina je po rozetření aromatická.
Vadi cerpadlu dlouhodobe ponoreni?, 18.8.2013
Mám Malyše od května do září ve studni po dvacet let a zatím drží.
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 16.8.2013
Když rajčata nedozrajou, tak je před mrazem otrhám. Podle potřeby je dávám dozrát do ložnice pod postel. Poradil mi to Karel Vyhlídko a je to super! Mám takhle rajčata až do vánoc a jsou lepší než v supermarketech!
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 11.8.2013
Ten výtažek vyrábí Aromka Brno pod označením Konzervárenský výtažek č. 1
Nedokonalé vyzrávání plodů rajčat v okolí stopky, 3.8.2013
Mohou to dělat neovlivnitelné příčiny jako počasí nebo odrůda. Dost často to bývá přehnojení dusíkem.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika