Příspěvky uživatele - 180.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
můžete mi poradit jak a kdy zastřihávat?, 11.3.2008
No réva se normálně řeže po vánocích, nejlépe koncem února.  Když  zase ořežete pozdě, réva na koncích nezaschne a réva brečí. Při letošní zimě by se ale nemělo nic stát. Jinak z ovocných dřevin se žádné na podzim neřežou.
můžete mi poradit jak a kdy zastřihávat?, 11.3.2008
Réva se na podzim neřeže. Kdo vám takový termín poradil?
Vhodná jabloň, 11.3.2008
Jo a ty fígle: Kořeny se doporučují zastřihnout tak, aby řezné plochy směřovaly po výsadbě dolů. Po vykopání jámy dejte stranou vrchní horizont. Ten se pak dá naspod jámy. Nejdřív zatlučte kůl a pak k němu sázejte strom. Ne naopak. Kořeny před... celý příspěvek >
Vhodná jabloň, 11.3.2008
Zaslechl jsem, že školkař Hermann z Olomouce má Rajku a Topaz na A2. Vím, je to z ruky, ale můžete to třeba spojit s výletem do Litovelského pomoraví. Informaci si ale nejprv ověřte. Vítek
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
Jde o to, čemu říkáte odešla. Jestli tím myslíte, že stomek chcíp, tak to nebude problém odrůdy. Rezistence genu Vf už sice byla prolomena, ale v naší republice je jen několik málo oblastí, kde se nachází agresivní klon strupovitosti. Jinak se... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
Jsem  to jen špatně pochopil. Omlouvám se. Jo tu jaderničku seženete tady : www. stareodrudy.org. Vítek
Vhodná jabloň, 10.3.2008
Tak třeba Rubinola na A2.
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
No a k těm angreštům už se někdo vyjadřoval na fóru o bobulovinách. Mě asi nejvíc zaujala odrůda Captivator. Kordia je dobrá třešeň jen je dost náchylná na pozdní jarní mrazíky. To ale záleží na poloze. Vítek
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
No já nevím, ceny i starších odrůd jsou stále příznivější než u okrasných výpěstků adekvátní velikosti. No a rozlišovat zahrádkáře a zahradníky na těchto diskuzích podle mě nemá praktický význam. Jen tak mimochodem jednu z nejzdařilejších monografií... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 10.3.2008
Vysazování krajových odrůd je jistě záslužná činnost. Rovnice stará=odolná odrůda neplatí. Samozřejmě jsou vyjímky. Kvalitních moravských odrůd zas tak moc není. Když se podíváte třeba na nabídku Radima Peška, zjistíte že většina odrůd co prodává a... celý příspěvek >
Vrtule třešňová - prevence (otočné desky), 9.3.2008
No letos byla dost teplá zima. Všechny breberky přežily. Biocont to doporučuje jen jako signalizaci. Když ale vidím ty lepové desky polepené různou havětí, je zřejmé, že to asi nějaký efekt mít bude.
Vrtule třešňová - prevence (otočné desky), 9.3.2008
http://www.biocont.cz/ovocnesa.html#Vrtule%20t%F8e%9A%F2ov%E1 Tak tady jsou všechny potřebné informace. Používají ale žluté lepové desky. Vítek
Nitrofilní ozdobné rostliny do vlhka a polostínu, 9.3.2008
Co třeba pitulník?
Vrtule třešňová - prevence (otočné desky), 9.3.2008
Chemstop-ekofix. Případně můžete koupit hotové bílé lepové desky. Vítek
odruda třešní, 9.3.2008
Červivost plodů je úměrná době zrání.  Co třeba Burlat.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika