Příspěvky uživatele - 126.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 17.3.2020 Obsahuje fotku
Paní Evo, krásná sklizeň! Připojuju fotky svých rajčat asi před týdnem, Stupické, Gardenberry, Goldkrone, Vilma a Maglia mají zelené plody, Pink Passion začíná a Sleeping lady (překvapivě) ještě nic, Karlík mi špatně klíčil, tak ho mám až z... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 7.3.2020
Díky Milane, a jaký máte postup? Hlínu berete přímo ze zahrady, nebo jí máte připravenou někde pod střechou? U nás je třeba teď tak mokro, že by se použít nedala... To několik dní sterilizujete a pak přesazujete? Kde tu připravenou hlínu mícháte... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 6.3.2020
Ráda bych se zeptala zkušenějších - jaké substráty pro brzké výsevy a domácí pěstování používáte? Zatím jsem letos sela a sázela pouze do zakoupených propařených substrátů pro výsadbu, ale rajčat mnoho, rostou a rostou a začíná to lézt do peněz.... celý příspěvek >
Květinový záhon krásný po celý rok, 11.2.2020
Děkuji, myslela jsem, že Red Baron vydrží červený i přes zimu, moc se mi červené trávy líbí, v zahradnictví mi navíc říkali, že jde taky do trsů, no nic... A co myslíte to spojení cibulovin - letniček - okrasných trav, nebude to přeplácané? Elen
Květinový záhon krásný po celý rok, 11.2.2020
Dobrý den, mám za terasou, asi 5 m od francouzského okna, připravený záhon přibližně 2,5 dlouhý a 1,5 m široký, jihozápadní orientace, z jedné strany navazuje na zpevněnou plochu pro bazén. Založili jsme ho proto, aby bylo z oken "celý rok na... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 29.1.2020
Paní Evo, ještě bych se chtěla zeptat k hnojení, jestli můžu: píšete, že jste hnojila "hnědým Kristalonem" - na internetu jsem našla jen jakýsi "Yara Tera Kristalon Hnědý" pro hydroponické pěstování, balení jen 3 kg. Je to ono, nebo má na Slovensku... celý příspěvek >
Vodní prvek do zahrady, 28.1.2020
Děkuju Lído, no úplně jako pítko bych to ani nezamýšlela, spíš aby se tam sami nezačali slétávat a já pak nemusela řešit, že to zadělají... Spíš mi šlo o to, jestli je takovýto vodní prvek efektní jen na fotce, nebo je i prakticky dlouhodobě... celý příspěvek >
Vodní prvek do zahrady, 27.1.2020 Obsahuje fotku
Už delší dobu přemýšlím o tom, jak dostat do zahrady "vodu". Mým snem je potok, ale to se asi nestane Mělo by to být něco jednoduchého, praktického na údržbu a pokud možno ne příliš drahého. Moc se mi líbí tato fotka ze Zahrádkáře z ledna 2017, ale... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 26.1.2020
Ano, Alexi, souhlasím, že bílá ledka (kolem 6.500 Kelvinů) na přisvětlení malých rostlin stačí, také jsem udělala letos takovou zkušenost a psala o tom i Eva. Jiná je ale potřeba přisvětlení u kvetoucích a plodících rostlin, což je to, co zkouším... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 25.1.2020
Díky Milane, jsem zvědavá na výsledky měření i na to, jak budou sazenice dál prosperovat - dělám to letos vlastně hodně podobně jako vy, ale je to můj první rok s takto brzkými výsevy a přisvětlováním. Začínají se objevovat první poupata, tak... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 24.1.2020
Děkuji za reakci, paní Evo. Odrazovou fólii sazeničky měly a zas brzo mít budou, jen teď hledáme řešení jak ji nemuset mít přes celé okno, ty větší chci totiž brzy přendat k francouzskému oknu, kde ji pak budou mít dostatečně vysokou, dám pak... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 23.1.2020 Obsahuje fotku
Nakonec jsem neodolala a také vysela pár semínek na zkoušku už 28.11. Jsou to zleva:  Goldkrone, Maglia Rosa, Gardenberry, Stupické, Sleeping lady, Vilma a Pink Passion (děkuju, paní Evo!), už jsou v 0,5 l kelímkách. V menších sadbovačích pak... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 23.1.2020
Pěstování rajčat do vánoc jsem zkoušela loni. Rajčata jsem sela v půlce června a bylo to tak akorát. Druhou várku jsem sela koncem července, ale ty jsem pak vyhodila, protože v době přenesení domů ještě ani nekvetly. Zálistky jsem odebírala v půlce... celý příspěvek >
Řez bobulovin - nyní?, 20.12.2019
Potřebuji prostříhat bobuloviny, ale v únoru na to nebudu mít čas a říkám si, že březen už může být pozdě, a taky asi bude potřeba se věnovat na zahradě jiným věcem. Můžu keře ostříhat i teď v prosinci? V noci je u nás většinou trošku pod nulou, přes... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 11.12.2019
Já už jsem rajčata v interiéru zlikvidovala před týdnem. Jedna rostlina měla mšice, dvě hnědly a usychaly a zbývající dvě vcelku žily, ale už netvořily květy. Měly jen odrazovou fólii bez přisvětlení a žádnou chemickou ochranu. Poslední sklizeň byla... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika