Příspěvky uživatele - 135.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek ze semen, 3.5.2019
Těším se na informace jak se s tím vysetým česnekem daří. Myslím si, že když se pár nadšenců dá dohromady, tak to vydá i za velkou šlechtitelskou firmu. Jen je třeba spolupracovat, jedinec toho moc nedokáže. Příkladem může být spolupráce několika... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 28.4.2019
Pěkný příspěvek, ale už toto vlákno nebudu vůbec otvírat- to načítání je hrůza.           Vladimír
Pokus s bramborami, 28.4.2019
Moc se mně ten Váš pokus líbí. Fandím Vám.        Vladimír
Co budete teď vysévat?, 28.4.2019
V týdnu bych chtěl přímo na záhon vyset asi tak dvacet odrůd keříčkových rajčat. Většinou nevím co od těch nových odrůd mohu čekat a hlavně nevím jak se budou   na to sucho u mne tvářit. Většinou se píše, že nepřesazované rostliny se lépe... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 19.4.2019
Včera jsem na tři hodiny namočil semena velkých řeckých fazolí a jedléo ibišku. Dnes už to mám v mokré hadýrce a jak to postupně bude klíčit tak to budu dávat do kelímků.            Vladimír
Paprika Rodrigo, 19.4.2019
Máte opravdu krásné sazenice. Ty kelímky od hořčice jsou jak velké?            Vladimír
Rýchlenie rajčat 2019, 17.4.2019
Na Velký pátek nic nesázím. Pokud máte čím zakrýt rajčata pro případ nočních přízemních mrazíků, tak to lze realizovat. Přesto zůstává určité riziko, ale to si musíte vyřešit sám, v tom Vám nikdo... celý příspěvek >
Usychající sazeničky rajčat - prosím o radu, 17.4.2019
Souhlasím s Evou T. Byla by dobrá ještě informace o semenech, jestli je to jedna odrůda a zdroj. Bakteriální nemoci se často šíří semeny.            Vladimír
Rozdíl v názosloví?, 10.4.2019
Čeština je krásná řeč a pro mnoho věcí má různé výrazy. Pokud jsem něco neslyšel, tak to neznamená že to neexistuje.            Vladimír
Rozdíl v názosloví?, 10.4.2019
U nás se také říkávalo jdi koupit přísadu. Ale většinou se tím myslela trhaná sadba (salát, košťáloviny). U plodových se říkávalo jdi koupit sazenice rajčat, baklažánu, atd. Vladimír
Papriky 2019, 10.4.2019
Slyšel jsem, že ve Čtyřlístku prodávají jak sazenice po dvou tak po jedné. Přitom za kelímek se dvěma paprikami je snad cena stejná jako když je tam jedna paprika.Asi bych si koupil ty se dvěma a takto je vysazoval. Každá koruna dobrá.... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 10.4.2019
Taky bych si do něčeho takového ze své zahrady kousl. Ale musím si zatím (minimálně měsíc) nechat zajít chuť. Prostě kdo umí ten je v pohodě, kdo neumí ten čumí.            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 9.4.2019
Semeno je bezcenné. Kedlubny patří do rodu Brassica, je to rostlina dvouroční a cizosprašná. Vaše semena pokud budou klíčivá, budou jstě hybrid (květy se musí izolovat a ručně opylovat). Druhy rostlin v rámci tohoto rodu se vzájemně mohou křížit,... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 9.4.2019 Obsahuje fotku
8.3.2019 mně vyklíčily ve studeném rámuy semena ředkviček, salátu a brukví. Dnes po měsíci jsem sklízel první ředkvičky, k mému překvapení to byla odrůda Ester od Moravoseedu, jejíž semena jsem koupil jen tak do počtu. Tato ředkvička nemá nijak velké... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika