Příspěvky uživatele - 99.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký kultivar Wistarie pro vytvoření stromku s korunou, 9.5.2014
Jak píše "tulipanek", zkuste tu AMETHYST FALLS... loni jí měli v Penny Lonská diskuze
Identifikace stromu, 7.5.2014
Mohla by to být moruše platanolistá (Morus platanifolia)
Brambory ještě nevylezly, 6.5.2014
no já se s nima taky nemazlím... od toho mám kytičky.  Tazatel taky dával trávu a hnůj (teplíčko), má ranou odrůdu, myslím jako někdo výše, že je přibrzdilo to dlouhé máčení Jinak zakrytí nebylo letos potřeba.
Brambory ještě nevylezly, 6.5.2014 Obsahuje fotku
Brambory ještě nevylezly? Brambory už jsou dávno dávníčko venku... sázené krátce po Josefoj. Laura, Anuschka a Axa. Žádný máčení v humátu , jen poslední lonská tráva, sadba, nedodělanej kompost a zahrnuji posečenou trávou.
Vrba japonská, 3.5.2014 Obsahuje fotku
No jo ale když zahradu ještě nemají hotovou... To je lepší jí ted přesadit do většího, než jí trápit v malém...
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 30.4.2014
Květo, nikdy nejni pozdě Leycesterie vám také dorostla do +/- 1m? Cornus jsem přesadila do většího květináče, na volno určitě ještě né... je to docela chudinka (i když listy dobře přirůstají) a měla bych strach že ho zašlápneme Vím že z... celý příspěvek >
Jaké skalničky mi vyrostly?, 30.4.2014
Vrátila bych se k prvnímu příspěvku. Neberte si to špatně ale pokud chcete vědět která květinka je která a zasadit je podle vzrůstnosti... nikdy nekupujte směs semínek v sáčku. Kupte si hotové rostlinky s popiskami Ta sedmikráska je pěkná
Tip na okrasný keř - kvetoucí nebo výrazně zdobný listem, 30.4.2014 Obsahuje fotku
Z toho co mám na zahrádce mohu doporučit zlatici Kumson (Forsythia  'Kumson') nebo tavolník Mt Fuji (Spiraea Mt Fuji), oboje kvete a má i ozdobné listy. Tavolník by měl mít tak 1,5m, můj je mladý a zatím malý - 0,8m. Oboje bylo koupené u... celý příspěvek >
Jaro 2014, 28.4.2014 Obsahuje fotku
Poslední z tulipánů a narcisů... u mě je konec jara
Neznám jméno -?, 26.4.2014
Saxifraga cymbalaria - lomikámen východní 
Plzáci, 22.4.2014
Už jsou a kdo si myslí že nejsou, at se jde podívat v noci nebo po dešti... a jak píše paní Lída polštářové trvalky, to je oblíbený úkryt... stačí nadzvednout a jsou tam parch*nti .
Tulipány z Holandska, 21.4.2014
Nová cibule se samozřejmně kvetením neztratí ale (opravte mě někdo zkušenější) vysiluje rostlinu, začíná se tvořit už s listy. Jeden květ bych nechala jako "signální" a 6-8 týdnů po odkvětu vytahat, nechat dosušit a na podzim hurá sázet. Byla... celý příspěvek >
Tulipány z Holandska, 21.4.2014
Za sebe... já bych je vysadila a pokud některé začínají plenivět, tak vykoupat v Merpanu. A asi bych je ani kvést letos nenechávala...
Názvy rostlin a keřů, 20.4.2014
Číslo 10 by mohl být ovsíř - Helictotrichon sempervirens pokud je cca 1m vysoký.
Jaro 2014, 19.4.2014 Obsahuje fotku
Pár dnešních tulipánů...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika