Příspěvky uživatele - 248.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
elegantní řešení Puklice na více rostlinách, 19.9.2007
Lihem rostlinu poškodíte. Namíchejte standardní saponát (jar) 1:10, rostlinu důkladně poprašte postřikovačem, druhý den omyjte, puklice to během několika dní zabalí. Můžete použít i 1:10 emulzi jedlého oleje ve vodě. Na to budete ale potřebovat... celý příspěvek >
Řešení soukromí od souseda - zástěna z popínavých rostlin?, 19.9.2007
+Rešil jsem podobný problém - použil jsem standardní ocelové plotové sloupky (Nad zemí jsou vysoké 230cm, 60 cm v zemi, v betonu), mezi nimi je natažené standardní svařované poplastované pletivo s velkým okem (cca 10 x 18 cm), pletivo je... celý příspěvek >
kroucená líska, 18.9.2007
prostříhat jí můžete podle citu, nicméně je to víceméně dekorativní keř, neočekávejte od něj velkou úrodu oříšků
vavřín, 18.9.2007
Vavřín je keř, ale lze bez problémů vystříhat do tvaru stromku s kulatou korunkou. Sám mám doma 5 let starý vařín - nyní je to dva metry vysoká obluda s korunkou tvaru koule o průměru 70-75 cm. Mám jej ve velkém plastovém květináči (50 x 50 x 60 cm)... celý příspěvek >
množení lísky, 5.9.2007
Z oříšku - pokud projdete pozemek nějakého známého, který má lísky na svém pozemku, bezprostředně pod keři naleznete mnoho "semenáčjů" v různé velikosti růstu, Pokud je budete vykopávat, nebojte se, pokud nebudete vykopat celý kořenový systém,... celý příspěvek >
komáří larvy - likvidace, 31.7.2007
No - rostlinný olej není žádná chemie :-))), psát na to fuj asi není příliš na místě...
Kočky - aha, lidská blbost je nesmrtelná, 25.7.2007
stačí vlastnit vzduchovku....
Trávník, 4.6.2007
posekejte, pohnojte a použijte selektivní herbicid - Bofix, či sterane. Po týdnu můžete opět posekat, zežloune i tráva v okolí postřiku, ale rychle se sebere. Po týdnu můžete po trávníku bez obav chodit. Oba herbicidy jsou selektivní  a působí... celý příspěvek >
traktůrek, 4.6.2007
A kolo štěstí.... Já bych pro změnu dal přednost Al -ku ve srovnatelné cenové hladině... Na rozdíl od Mountfielda u Al-KA zaplatíte traktor. U Mountfielda odečtěte 30-40% ceny jako marketingovou položku a máte reálnou MC cenu....
Rozmnožování přísavníku- , 3.6.2007
Roubujte jej na jaře na vyzrálou podnož psího vína. Je to skutečně jednoduché. Nejsem profesionál, ale úspěšnost jsem měl 50%. Pokud budete rozmnožovat ¨klasicky, nevydrží zimu. Podnože ze psího vína je odolná a tvoří brutální kořenový systém.
Honda Vs. Briggs, 3.6.2007
Honda je "novější"? Briggs má trošku větší spotřebu, ale zase vydrží drsnější zacházení.
sekačka Al-ko, 3.6.2007
Vlastním ALko premium 6000 (již čtvrtý rok), s  motorem Briggs-Straton, jsem absolutně spokojený. Alko  má diskutabilní kvalitu levné řady výrobků, to co má ve  (své) "nejdražší" třídě jsou držáky. Plastové šasi je skutečně... celý příspěvek >
Jak zničit rákos v rybníčku, 3.6.2007
Pokud to není velká plocha, zabere Roundup. Jestli že nechcete, aby padnul do vody, rákos seřízněte a řez mázněte štětcem Roundupem s nízkým ředěním - tedy koncentrovanější. Rákos to zabalí.
Dávám kompost a ledek, 3.6.2007
S ledkem opatrně - rád  rostliny spálí, ale při troše opatrnosti je to fajn.
Najděte si zde diskusi, 3.6.2007
Kanadské borůvky - nejspíš jste ji "usušila".
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika