kroucená líska



Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 248.54 (?)
18.9.2007 23:25
prostříhat jí můžete podle citu, nicméně je to víceméně dekorativní keř, neočekávejte od něj velkou úrodu oříšků
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 132.221 (?), 18.9.2007 19:04, zobrazeno: 13764x

Dobrý večer všem, mám na zahrádce, neodborně řečeno kroucenou lísku cca 8 roků. Zatím měla většinou smůlu /a s ní i já/ že se o ní postaral náš půlmetrákový pejsek, který ulámal větvičky. Poslední dva roky teprve začala zahušťovat, ale takovým stylem, že je z ní neprostupná džungle už od země. Letos měla slovy jedenáct oříšků. Možná že by jí pomohlo prozeřání a prosvětlení, ale bohužel nevím jak? Díky pokud se najde nějaký dobrodinec a poradí.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 248.54 (?), 18.9.2007 23:25
prostříhat jí můžete podle citu, nicméně je to víceméně dekorativní keř, neočekávejte od něj velkou úrodu oříšků
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 77.31 (?), 19.9.2007 9:00
Já mám lísku na kmínku, vypadá taky moc zajímavě, mám jí zasazenou letos na jaře a taky měla asi 5 oříšků... Švagrová má tu jako keř a má ji asi stejně tak dlouho jako vy  a je přiměřeně veliká, hustá mi nepřijde, pravidelně ji musí vystříhávat nevzhledné rovné pruty, které vyrážejí od země. Toho já jsem ušetřená
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika