Příspěvky uživatele - 191.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Invaze mšic, 10.6.2010
Díky za pozdrav, máme tu hic jak v Kalábrii! Včera jsem ohlížel stromky a na meruňce takový totální útok mšic že některé nejmladší letorosty jsou již bez listů. Ale to je již kalamita kde musím pomoci já. Prozatím zkusím ostřihat nejvíce napadené... celý příspěvek >
Perenospora - 7. června, 9.6.2010
Navečer to vše postříkám, koupil jsem Dithane DG Neotec. Co jsem dnes pozoroval tak postřiková mechanizace ve vinohradech pod Pálavou je v provozu. Mirek
Úroda, 9.6.2010
Dobrý nápad, díky, přitom fazochy jsem předevčírem u baráku vylamoval a některé zasadil. Zaříznu je, namočím do stimulátoru a dám do perlitu, uvidíme.
Perenospora - 7. června, 9.6.2010 Obsahuje fotku
Toto jsem dnes ráno nelezl na litech. Předpokládám že je to plíseň.
Co to je s listy?, 8.6.2010
Napadené listy ručně odstranit a záleží kolik zdravých zůstane. Čím jich bude méně tím více energie bude strom vydávat do jejich obnovy a tím méně do plodů. Pokud je plodů hodně a listů málo, každopádně plody protrhejte a přihnojení dusíkem na... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Co réva? Starší hlavy přežívají tyto výkyvy docela v pohodě ale mám obavy právě u těch nových, vloni vysazených. Co se týče krtků tak ti už asi prchli (nevěřím že by se utopili, topí se žížaly) a mravence to taky vyhání. Kdyby to trvalo pár hodin... celý příspěvek >
Zaplavená zahrada, 7.6.2010
Připojuji se též, jen s tím rozdílem, že zahradu mi zatopila spodní voda, která by neměla být kontaminovaná. Mne spíš bude trápit prohřívání vody a následné uhnívání rostlin.
Červenohnědé fleky na plodech, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Mne už snad ani nemůže nějaký ten déšť rozházet ;o(
Červenohnědé fleky na plodech, 7.6.2010
Listy u jabloní mám napadeny. Vystřídal jsem postřik a tak se uvidí.
Červenohnědé fleky na plodech, 7.6.2010
Náhodou mám brýle "nakrátko", jinak taky spíše to Pidlo... Hezký den Vám přeji.
Červenohnědé fleky na plodech, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Dotaz je v sekci meruňky, a taky si myslím že je to strupovitost. Stříkal jsem 3x Baycorem ale na listech Goldenů zatím nic moc. Meruňky nemají skoro žádné plody tak těžko účinek posoudit.
Co vaše réva?, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Je to v ..., od soboty to začíná být na pováženou. Řeka v neděli konečně klesla ale voda zatím neopadává. Už včera byl hic a voda se začíná nebezpečně prohřívat. U baráku mám úplně jiné starosti. O víkendu začala první réva kvést, sazenice co mám své... celý příspěvek >
Úroda, 5.6.2010 Obsahuje fotku
Já jsem si mnul včera ruce jak se krásně vyčasilo a jak, dle zpráv (taky)hydrometeorologů, bude krásně opadat voda , jenže opak je pravdou a hned tu máme jedno "negatývum" . Dosadím pár melounů, alespoň 25 km od řeky, no a... celý příspěvek >
Kivi řízkování, 4.6.2010
A taková rostlina si zachová své vlastnosti? Já mám rostlinu roubovanou.
Co vaše réva?, 4.6.2010
Na svých stránkách má bred_ik velmi pěkně zpracované přehledy a poznatky nejen z loňského roku.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika