Příspěvky uživatele - 18.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdce kivi, 21.8.2009
Záleží na druhu kiwi, jaký máte. Aktinidii někdy ožírají kočky, něco v tom cítí. Kolomiktu někdy ožírají plzáci, ti velcí.U potoka ji sežerou úplně a zničí, každý rašící klíčer užerou až už nemá z čeho rašit. Z nemocí prý někde existuje aktinidiové... celý příspěvek >
Fíkovník, 19.8.2009
fík prostě plodí 2krát ročně. Když malé fíčky namrznou, tak opadnou,  myslím už i velmi malé.Pak je úroda jen jednou v roce.
Kolik cukru?, 18.8.2009
Pan Miloš vysloužil tam píše něco o přidání cukrové řepy a otázku jak by to chutnalo. to nevím, ale vím něco o řepě, protože jsem pracoval v cukrovaru. 5epa se umyje, nastrouhá, odvaří, přecedí, vznikne šťáva. ta se žene na vápenné filtry, které z... celý příspěvek >
Kdo zná pozdní třešeň, 18.8.2009
Hedelfingenská nebo jiná zrající v 7 třešnovém týdnu
Neznámá višeň, 18.8.2009
Já koupil stromek odrůdy Erdi botermo a moc mi chutnají, nejsou moc kyselé, takže se dají jíst jako třešně.Jen mi málo plodí. a takových chutných odrůd tady už bylo zmíněno více. My měli ještě sladkovišeň Hortenzii Královskou, tu jsme měli moc rádi,... celý příspěvek >
Podzimní třešně, 18.8.2009
Já jedl koncem srpna výborné chrupky Hedelfingenské, ale bylo to ve výšce asi 800m nad mořem v Držkově u Tanvaldu. Podle tabulek zraje tato odrůda v posledním třešnovém týdnu=asi 7.týden a tak zrajících odrůd je více.Ale kdo bydlí tak vysoko, mohl by... celý příspěvek >
Ořechy lískové, 17.8.2009
nevím zda tohle téma patří sem nebo jinam, asi by mělo být v hlavních tématech. Přijel jsem z Lednice, kde jsou u VŠZem sbírky různého ovoce. Zaujaly mne slovinské lísky.Dosud nikdy jsem nevoděl tak hodně plodící lísky tak velkých oříšků a přitom... celý příspěvek >
Ziziphus, 14.8.2009
V lednici si je docela pochvalujou, říkají ale že si máme vzít semena, vyset si je a naroubovat si jejich odrůdy.Je to VŠZeměd.Byl jsem tam asi před měsícem a právě kvetly.
Kiwi mimo oplocenou zahradu, 14.8.2009
Vašek to má nejlíp vyzkoušené. Já viděl ve skierniwicích v Polském výzkumáku arguty na poli, plazily se a rodily.Ale to byla jejich odrůda jakási která tady není.Naše chtějí raději jít nahoru a potom teprv do boku.Kolomikta i tyče-pod ní se dají 4... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 4.8.2009
konečně správné téma.  Chce to sázet různé ovoce a různé odrůdy, rané,pozdní, aby bylo stále co zobat.V západních zemích ted frčí ovocný park, kam může každý a obere si co sní.Tak nejen pro sebe ale pro každého.
Mečíky?, 4.8.2009
já letos šel na houby, nechodím nijak často tak botanicky nemám prozkoumané terény a najednou vidím krásně fialové květy, co to je? myslel jsem že je to gladiolus palustris, ale nebyl, je to gladiolus imbricatus=mečík střechovitý. Trvale... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 4.8.2009
S rakytníkem je problém, roste moc vysoko a i široko.Počkejte si až namnožíme zakrslé finské, švédské a ruské odrůdy. Někomu nechutná, nojo, on je kyselý, já ho obírám do malé skleničky a vrstvu vždy posypu pískovým cukrem a další asi 1cm vrstvu a... celý příspěvek >
Pawpaw - Asimina, 6.7.2009
semenáč to je loterie, může být i samec i samice.Samice zas může mít různé plody. Já vyséval semena z botanických zahrad a vyrostlo mi hodně sazenic, které nestojí zanic, ale vyrostly mi i docela dobré.Chtělo by to nebraz takhle semena o kterých nic... celý příspěvek >
Ziziphus, 30.6.2009
dalo by se tomu pomoci ve skleníku. Rus mi jednou vysvětloval, že kořeny na zimu nahrnují hlínou aby země moc nepromrzla. Jinak v chorvatsku jich prý roste moc i divoce, ale ty nemají dobré plody.říkají tomu planika.Kdyby se to tam koupilo sušené,... celý příspěvek >
Pawpaw - Asimina, 30.6.2009
 v čechách a na moravě to má asi moc málokdo, když tak malé. Nevím proč to trvalo tak dlouho než se to sem dostalo. Myslím, že zatím té samosprašnosti musíme věřit uděláme tak nejlíp.Ale já tomu chci z počátku pomáhat prstem neb štětečkem.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika