Příspěvky uživatele - 18.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hloh, 28.10.2009
na příklad: http://www.mezhenskyjv.narod.ru/rus_page_2.htm nebo americké hlohy
Hloh, 28.10.2009
Hlohů je po světě moc, mnohé mají větší plody než náš divoký a dají se jíst.Pecičky jsou moc tvrdé, vyplivuju je a dužniny je dost málo.Ten na obrázku roste u nás většinou v parcích.Rusové mají i se žlutými plody, taky jedlý.Semena by se musely vyset... celý příspěvek >
Ostružiny, 28.10.2009
K ostružinám- některé odrůdy nepotřebují vůbec zakrývání, třeba Lochnes.Jsou mrazuodolné.Taky mám Hull, ale asi půjde pryč.Neplodí mi dostatečně, možná tím, že nehnojím.A taky ostružiny mají rády vlhko, víc vody než u nás naprší.Hlavně když je dlouho... celý příspěvek >
Výběr správného stromku, 21.10.2009
k těm kožuchům: Byl jsem na stáži v holandsku ve školce.Oni pěstujou něco jiného, než my, mají svoji kulturu, na kterou si nenechají sáhnout. Pěstují jabloně na konzum, do skladů a na vaření. Je to nějaký zlepšený kožuch.Vaří z toho přesnídávku, k... celý příspěvek >
Nové odrůdy o kterých se tady nikde nemůžu dočíst, 21.10.2009
já nemohl nic jiného, než uvést jeho adresu, tu jsem uvedl. Šlechtění jabloní je úžasná práce na život.rouby on asi neposílá a já to k němu mám 8km a auto nemám, na kole je to z kopce do kopce.Možná se tam za týden dostanu, jestli mne vezmou... celý příspěvek >
Nové odrůdy o kterých se tady nikde nemůžu dočíst, 19.10.2009
Ve Skalice -kamenec   u Frýdku Místku žije pan Jahelka, má 92 roků, jeho odrůdy nemá kdo hodnotit, já to neumím.Jsou výborné.Šlechtil jabloně asi z toho, co jsme měli k disposici/  manted a j./ a pak vyséval aktinidie arguta a... celý příspěvek >
Kiwi, 17.10.2009
samčí rostliny kiwi po odkvětu květú shodí květyUž nejsou potřeba. Ale i samičí rostlina, pokud není samosprašná na 100% tak neopylené květy shazuje.  Potom také arguta shazuje mladé =plůdky pokud měla málo vody-přischla.pozná se to, když plody... celý příspěvek >
Ananas, 13.10.2009
tady v dobraticích za Frýdkem místkem má pan... skleník, a v něm šteláře asi po 65cm na výšku.na nich stojí řady ananasovní´ků nízkýcz, nebím jakou odrůdu to mká, ale každý plod má ted asi kilo a omn tvrdí, ´že jako vždy do vánoc dklidí... celý příspěvek >
Vaše Top ten odrůdy hrušní - Konference, 10.10.2009
rez hrušnová-neposadil tam nejaký váš nerozumný soused juniperusy?Víte lidi dnes nevcědí o prírodě skoro nic a tak ji bezohledné ničí
Vaše Top ten odrůdy hrušní, 10.10.2009
u mně jen madame verté, jinou nemám, ale tahle je po krátkém skladování moc chutná.jiné roky neplodí, protože trpí květopasem
Syn mi posekal maliníky sekačkou, 10.10.2009
dokud se nenaučíte ke každé vzácné rostliné dát tyčku, prou, neb podobne, bude vám zničeno ještě mnoho rostlinRadšji dšlejte lelý plotek tyček okolo.lidé dnes nejsou lidi, jsou to jen počítačoví a televizní povaleči, kteří o příérodě už vůvec nic... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - plodnost, 7.10.2009
rusové tam píšou, že mejí být blízko sebe dvě až tři.Já ale myslím, že některé formy jsou samosprašné, tak to i tady někdo píše, že mu to plodí. Ještě se neví, která je samosprašná.Mně nejvíc plodí Kola44 a vždy plodí, ale mám vedle jiné a jiné.... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 7.10.2009
jistě na mnoha místech, já se chystám do polského Těšína tam prý na tržnici. Ve skierniewicích mají všeho nejvíc a nejlepší, ale je to dost daleko, já tam jel z warszawy kdysi dávno, když ještě neznali ovocné zimolezy a ukazoval jsem jim je, ale oni... celý příspěvek >
Choroš na ořešáku, 5.10.2009
Pokud ten choroš je žlutý, tak z toho jsou výborné řízky, když je mladý. když mi to dali na oběd, myslel jsem že je to telecí. Ale když je tam houba, mám strach, že strom na někoho spadne. Je možná lépe ho zavčas odstranit bezpečnou cestou, nežli se... celý příspěvek >
Kiwi kolomikta - kvalita (chut) plodů, 5.10.2009
Kolomikta má tu vlastnost, že plody rychle vyrostou a potom dlouho visí tvrdé na keři, a nedají se jíst. Potom po uzrání prvních zase upadnou na zem.V té době, když už první spadly, tak je možné otrhat je tvrdé a nechat v teple, ony během tří dnů... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika