Příspěvky uživatele - 18.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovník - žloutnutí listů, 31.12.2009
muchovník je z čeledi rosaceae a ta trpí bakterií ervinia.tohle ale je obyčejný podzim, listy pak dokonce krásně zčervenají. ervinii jsem ještě neviděl, ale kdyby přišla na muchovníky, tak by se asi musely spálit plamenometem.Prý si školkaři sady... celý příspěvek >
Pomelo, 26.12.2009
to n teda nevím, ale v obchodech je odrůda medové.Vedle je obchod se sušeným ovocem a tam mají kůru z pomela kandovanou v cukru, jinak ji asi všichni vyhazujou.Asi by nebyl problém ji zpracovat a sníst.
Muďoul, 26.12.2009
semena se vyhodí, neb zasadí a pak naroubují.Vše sázím hned po sklizni a poznačím cedulkami, protože bych přes zimu zapomněl.Většina druhů se musí tak sázet a nechat přejít zimou neb dvěma.Dvěma hlavně dřín a žen šen pravý. je to moc... celý příspěvek >
Muďoul, 26.12.2009
pomalu roste-roky. Ale chuť, to je úžasné, exotické.Já až pokvete tak ho opylím mezi odrůdami ručně, to se mi vyplatí, z jednoho květu i 5 plodů.
Kdoule, 25.12.2009
Nejlíp bude si ji naroubovat.Já tu Vranja dovezl z holandska roubovanou na hlohu.Nevidím ale rozdíl mezi odrůdou vranja a mamoth, asi mi dali obě vranja.Je s tím ale dost práce. Mělo by se vědět jak je zpracovat. Je to tvrdé, člověk by si uřezal i... celý příspěvek >
Americký tomel - persimon, 25.12.2009
Zakoupit se mezi Citrusáři dají. Jsou nebo mají být roubované aby se zachovala odrůda, tak jsou i dost drahé. Je jich moc druhů i odrůd, nepěstuji je. Pěstuji raději ovoce, které se dá snadněji vypěstovat a má i větší pravděpodobnost užitku,... celý příspěvek >
Moruše - hledám jakékoliv informace, 25.12.2009
V Ostravě marianských horách je dost stromů velké bílé, ale moc vysoké. Známí měli u vchodu a ovoce opadává, bylo na něm i v domě moc much, tak to zrušili a dali tam ořešák, který mouchy odpuzuje. Peckoviny a moruše bych dal tam, kde nevadí... celý příspěvek >
Mangovník, 21.12.2009
staří zámečtí zahradníci běžně mango pěstovali u nás ve skleníkách.Určitě to však specialně ošetřovali, plodilo jim to.
Kdoule, 21.12.2009
díky, zkusím povápnit dřevěným popelem, snad se to rychle zapracuje a zabere to.a budu se snažit sehnat kulaté plody=jinou odrůdu.
Pavučinky uvnitř plodu vlašského ořechu?, 20.12.2009
ořechy se nmusi sušut rychle na průvanu, musí se sušit čerstvě napadané a ne už tn tydny ležící.Objeví-li se po usušení přece jen uvnitř vlásky, každý takový vyhazujeme bez milosti, ani ptákům se to nenodí.
Mandloň, 15.12.2009
hm, je to dost veliký strom. Ve Valticích ve výzkumáku měli odrůdy.Když jsem byl malý, tak se v obchodě prodávaly dvojí mandle.Sladké a hořké. říkalo se, že těch hořkých se smí sníst jen jedna denně, dávaly se spíše jako příchuť. Jsou ale i lidé,... celý příspěvek >
Placate broskve?, 8.12.2009
Nevím, odkud ty placaté broskve a placaté nektarinky v obchodě se zeleninou ve Frýdlantě nad Ostravicí v obchodě na tržnici berou.Oboje mi ale chutnaly moc.Možná to berou z Polska.stromek jsem koupil v N.O.S. a jsem zvědav. Mám dva stromky broskví,... celý příspěvek >
Jahody popínavé, 7.12.2009
gratuluji k trpělivosti je vyvazovat a k dobrému výsledku! Já všude vidím reklamy na ně, ale když se podívám na takový obrázek zblízka, je jasné, že ty plody jsou na něm počítačově namnožené a ve vzduchu uchycené.Sprostá reklama.I teda když dokážou... celý příspěvek >
Arguta, kolomikta, aktinidie, 3.12.2009
je to silné, moc chutné a moc zdravé papáníčko, každý kdo to dopěstoval je s tím nadšen a nedal by to pryč ani za nic.jsou však takoví, kteří s rostlinami málo cítí a v období největšího sucha tam ani konev nenalijou a pak se diví, že rostlina... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 3.12.2009
jo, uz víme, rusové je mají v tabulkácxh vlastností.  a taky tady je něco o tom      http://www.niilisavenko.ru/9537584391 většinou jsou plody jejich odrůd nad centimetr, některé i sladké a jiné beztrnné, některé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika