Příspěvky uživatele - badoga

Poškodené plody broskyne, 18.7.2018 Obsahuje fotku
prosím vás viete mi poradiť čo poškodilo plody broskyne? ďakujem
Koňský hnůj, 26.10.2013
"Proti koňskému hnoji nikdo nic nenamítá, jen proti tomu svinstvu které obsahuje. Starý odleželý hnůj snad, ale čerstvý hnůj pod záhony aby zatopil;  jak poznáte že se herbicidy odbouraly? " presne toto ma zaujíma, myslíte že herbicídy sa... celý příspěvek >
Vresovisko - fotogaléria, 14.5.2013 Obsahuje fotku
zakladam temu pre potesenie oka i ♥ prosim podla moznosti vkladajte foto s urcenim kultivaru ;-)
Rukola, kam na ňu?, 14.5.2013
ak pestujete rukolu resp. roketu vonku, odporucam prekryt tunelom z bielej netkanej textilie. dost vyrazne obnedzi skocky (drepcici)
Broskyňa 370 m.n.m, 14.5.2013
dakujem, skusime asi redhaven, ta stihne u nas dozriet. PS: Ten zvoncekovity tvar kvetu ma vplyv na to ze nevymrzne tak lahko v strede?
Broskyňa 370 m.n.m, 13.5.2013
Slniecka mame dost, ale s tou mrazovou kotlinou asi budem mat problem.  Ide o uzku dolinu v ktorej vietor malo fuka? Uroda by bola asi vynimocne... skoda
Broskyňa 370 m.n.m, 13.5.2013
Sadili by ste broskyňu v nadm. výške 370m? Veľmi by som ju chcela, ale neviem či to nie je iba trápenie. Prečítala som si predchádzajúce diskusie. Viem že broskyne rastú aj vyššie. Neviem ale zhodnotiť, či vo vyšších polohách nejde viac o... celý příspěvek >
Rebarbora, 12.5.2013
Prvý rok mám rebarboru (řeveň) takú veľkú, že som zberala úrodu. Teraz začala kvitnúť. Naozaj treba kvety vylamovať? Má niekto vysledované že jej to prospieva?
Choroba rajce, 4.5.2013
Dakujem vam vsetkym za odpoved, skusim presadit, skoda ze este nemozem von... Potom napisem ako sa rajciny spravali
Choroba rajce, 3.5.2013
Citala som o tomto prave na tejto stranke, potom som to nasla aj inde. Nesedi mi, ze moje rastliny maju postihnute iba vrcholky, a rastliny poskodene herbicidmi mali deformovane skoro vsetky casti. Dokonca aj korene. Prekladala som si to z rustiny,... celý příspěvek >
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 3.5.2013
Ja pouzivam od Floraservis - Rajčiak sada, je velmi ucinna,  posledny postrek ma kratku ochrannu dobu. Prvy postrek robim uz preventivny (podla navodu), necakam na priznaky. Rajciaky som oberala este koncom oktobra. Ked som nestriekala, vzdy mi... celý příspěvek >
Choroba rajce, 3.5.2013 Obsahuje fotku
Prosim o radu, priesadam rajciaku Bejbino (nie vsetkym) zacali kuceraviet (kudrnatit) vrcholky. Vela som hladala na internete, napriek tomu neviem isto o co ide. Podla isteho ruskeho webu ide o kuceravost vrcholkov - virus ktory prenasa nejaka Cikada... celý příspěvek >
Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 14.4.2012
Mam 2 pokusne Bejbina v skleniku uz od 1/2 marca a zatial prosperuju.  Plody maju velke ako ceresne. Uz sa na ne tesiiim!   Papriky su haklivejsie, pockam teda este, dik
Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 14.4.2012
ale teraz uz mozem papriky vysadit, ci nie? vy ste uz vysadili...? K.
Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 31.3.2012
krabice od mlieka to poriešia  vďaka
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika