Příspěvky uživatele - badoga

Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 30.3.2012
ja nemánm priesady nazvyš, asi pojdem na istou a vysadim az okolo 20. aprila. Zvazujem este presadenie priesad do vacsich kvetinacov. Len do akych? Uz su vsetky obsadene... 
Delician nebo Hokkaido?, 30.3.2012
dik,  pridam aj ja ;-) Jahodník Fragaria sp. / Jahoda DELICIAN, STÁLEPLODÍCÍ
Jaká rajčata pěstujete, 30.3.2012
Pre mňa je Bejbino no.1, vyhovuje chuťou aj veľkosťou. Po olúpaní sa dobre nakladá do pohárov (keď sú rajčiaky malé, viac sa ich zmestí). Lasagne s rajčiakovou a špenátovou omáčkou milujeme. Pestovala som predtým rôzne druhy (zas nie také množstvo... celý příspěvek >
Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 30.3.2012
Toho roku mi sadenice papriky veľmi rýchlo rastú. Sú krásne, pevné a už začali nasadzovať kvety. Kedy ich vysadiť do nevykurovaného skleníka? Doteraz som sadila vždy až koncom apríla... Skleník má steny z jednokomorového dutinkového polykarbonátu.... celý příspěvek >
Delician nebo Hokkaido?, 30.3.2012
Ja vysievam do črepníka 2-3 semená v polovici apríla. Po vzídení nechám jednu životaschopnú rastlinu dorásť na priesadu, ktorú vysadím v polovici mája vonku na záhon. Keď pestujem z priamej sejby, vysievam vonku na záhon semená tiež po 2-3ks... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 1.3.2012
Suhlasim, tiez sadim rajciaky hlboko. Na posledne presadzanie pouzivam tetrapack krabice od 2l dzusov - korenovy bal je vysoky cca 30cm. Rohy krabic nastrihnem - drenazne dierky. Pri vysadbe von krabice opatrne roztrhnem a korenovy bal... celý příspěvek >
Co do skleníku mezi papriky?, 31.1.2012
skuste bazalku, ja ju pestujem spolu s paprikou uz 2 roky a uspesne. Bazalku pravidelne zrezem (a spapam s mozzarellou a s paradajkou - mnam, pripadne nasusim), aby nevyrastla velika a netienila paprike.
Papriky na rok 2011, 6.4.2011
milá Lenča     Mala som podobný problém, mám malú záhradku a preto kupujem od SEMA napr. paprika ZMES FARIEB, kde je len 15 ks semien -  5 ks GELBY F1, 5ks ORENY F1 a 5ks RUBIKA F1. Ide o hrubostenné papriky kvádrovitého tvaru.... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 20.6.2010
moje nervy... co dodat, tolko prace... jedine zdvihnut zahony nad chodnicky  Drzim palce
Azalka střih/řez?, 16.6.2010
Azalkam a rododendronom treba kvet po odkvitnuti vylamovat, aby sa nevysilili tvorbou plodov. Rychlejsie zacnu obrastat novymi listovymi vyhonmi. Azalky mozte aj strihat, rododendrony pokial viem nie, resp. znasaju to horsie.
Okurky ve skleníku, 15.6.2010
sestry vyzeraju fakt dobre a po takej extremnej starostlivosti co dostali si nemozu dovolit neprosperovat 
Okurky ve skleníku, 15.6.2010
Podmocena poda je u vas kazdorocny problem? Ak ano, asi by som zvazila oddrenazovanie. Existuju drenazne rury (take dierkovane), ktore sa v cca 2% spade ulozia do strkoveho obsypu. Len musite mat kam tie vody odviest - do nejakej existujucej dazdovej... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 15.6.2010
je to smutny pohlad  Tolko prace... Aplikovali ste preventivny postrek proti plesniam?
Okurky ve skleníku, 2.6.2010
dakujem 
Okurky ve skleníku, 2.6.2010
No ano, rastie iba z tej bednicky. Ale ako substrat som dala cisty kompost. do tej bednicky som ju dala len ako pokus, lebo mi jedna sadnica zostala... Teraz sa bojim ked tak divoko rastie, ze za chvilu nebude mat ziviny a bude stradat.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika