Příspěvky uživatele - badoga

Melounoviště 2010, 2.6.2010 Obsahuje fotku
K pestovaniu melonov ma inspirovali nadsenci a pestovatelia melonov na tejto stranke. Takze tak ako salatovky ak melony skusam 1. raz. Zasadila som vrublovany Lajko 2ks. Jednemu slizniak (po vasom asi plz?) zozral hlavny rastovy vrchol. Preto sa asi... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 2.6.2010 Obsahuje fotku
a tie bocne vyhony ste stale vsetky odstranovali? Ja som zasadila vrublovany saladin prvy krat. Doteraz som salatovky nikdy nepestovala a vlastne v skleniku nazivo som ich ani nikdy nevidela (iba fotky v knizkach). Celkom ma sokoval rozmer mojej... celý příspěvek >
Larvy akeho hmyzu to su?, 31.5.2010
No, tá Afrika je v Banskej Bystrici a čo sa kedy množí neviem, ako záhradkár som stredne pokročilá. Ale som vypátrala na internete, čo to mám za hmyz na hlúbovinách. Slovenské meno - Molička kapustová , vedecké meno - Plutella... celý příspěvek >
Larvy akeho hmyzu to su?, 31.5.2010 Obsahuje fotku
este prosim, ani tychto nepoznam 
Larvy akeho hmyzu to su?, 30.5.2010
zahajujem utok!!!
Larvy akeho hmyzu to su?, 30.5.2010 Obsahuje fotku
su nebezpecne? dakujem
Prasklina kůry na třešni - 70 cm, 10.5.2010 Obsahuje fotku
Uz dostala 1. pomoc  Teraz uz len cakat. Stiahli sme kmen gurtnou a ranu sme zatreli steparskym voskom. Drzim jej palce. Bol to najkrajsi a najproporcnejsi stromcek v nasej zahrade...
Prasklina kůry na třešni - 70 cm, 7.5.2010 Obsahuje fotku
dakujem, skusime... Myslim si ze po takych dlhodobych dazdoch extremne stupla spodna voda - asi pricina problemu.  Stale prsi, ani trava sa neda pokosit...
Prasklina kůry na třešni - 70 cm, 7.5.2010
Pavel, prosim vas, ako ste ceresnu osetrili? a pomohlo?... Tiez nam dnes po vydatnych dazdoch praskla asi 6-rocna ceresna.  dakujem
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 5.5.2010 Obsahuje fotku
Tak som foliu vyskusala. UVIDIM A ZHODNOTIM na jesen  Vymyslela som si este sposob, ako sa lepsie dostat pod foliu pri polievani. Dalas som zrezane PET flase do otvoru vo folii a aby nepadali, zapichla som roksor - tyc na ktoru paradajky... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 3.5.2010 Obsahuje fotku
U nas Tornado dozrievalo excelentne :) a aj dobre chutilo. Mozno mal o viac slnka?... Cherolla bola sladucka, hoci nadmerne praskala. Katka
Noční květ, 28.4.2010
neviete prosim, kde by som tuto rastlinu ziskala? dakujem
Pěstování vřesů a vřesovců - stříhání, 22.4.2010
Asi skor myslite Calluna vulgaris - Vres obycajny, tie kvitnu neskoro v lete a na jesen a teda sa strihaju po odkvitnuti. Ja Calluny striham bez milosti  kazdorocne skoro na jar asi 2-5 cm nad zemou - zavisi od variety. Napriklad malo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika