Příspěvky uživatele - skopous

Přesazovaní, 15.5.2012
Kamarád ruší zahradu a má na ni 2 ořešáky a jednu višeň. Všechno stromy jsou cca. 2-3 roky staré. Je reálné je ted přesadit s tím, že se ujmou? Pokud ano jak mám postupovat? Jde o to, že pokud si je nevezmu, tak je pokácí...
Uzení masa, 20.12.2011
 Tak přidám ještě jeden poznatek... v udírně bylo asi 12 šrutků masa z toho jich asi polovina byla dobrých a zbytek bylo těch tuhých nedodělaných a bylo jedno jestli to byl bůček nebo něco libovějšího. Je možné že to bylo masem? Protože všechny... celý příspěvek >
Uzení masa, 19.12.2011
No jo dobrá rada nad zlato... takže teď bych to měl dát chvilku povařit v horké vodě a potom už jen kvůli vůně na chvilku doudit? My se nezdá že by to bylo vysušené, spíš tuhé nebo jakoby při pečení nedopečené. No je potřeba se stále učit a učit :-)
Uzení masa, 19.12.2011
Teplotu měřím teploměrem do udírny, který je zastrčen do boční stěny udírny. Maso se mi zdálo při omývání před vložením do udírny krásně měkké. To jako těch mích 60-80 stupnů je na uzení moc? Nebo je ta doba kterou jsem udil dlouhá? To jw právě to,... celý příspěvek >
Uzení masa, 19.12.2011
  Měl bych pár dotazů ohledně uzení masa. Jsem naprostý amatér a začátečník v tomto oboru. Postavil jsem si dřevěnou udírnu, kouřovaod cca. 2m. Při mém prvním pokusu jsem udil pár kousků bůčku a pár libového. Maso bylo dobré, akorát se na něm... celý příspěvek >
Udírna, 8.11.2011
Moc pěkná udírnička. Jaké má vnitřní rozměry?
Co s padajícím břehem, 3.4.2011
No stavba garáže nebo něco podobného nepřipadá v úvahu. Dát tam svahovky je sice ideální a napadlo to i mne, ale je to finančně náročné, jde totiž o svah cca. 2 m vysoký a nějakých 5 m dlouhý. Proto hledám finančně levnější variantu. Uvažoval jsem o... celý příspěvek >
Co s padajícím břehem, 2.4.2011
Přečetl jsem toho tady hodně a nic podobného jsem nenašel. Mám svažitý pozemek, a po odbagrování roviny pro stavbu domu vznikl asi 2m vysoký břeh. Potřeboval bych poradit co tam zasadit, aby se břeh zpevnil a nesjížděla zemina dolů. A hlavně aby to... celý příspěvek >
Vyhrabané díry v zemi, 3.8.2010
Tak jsem se poptal starších sousedů, zkušených zahradníků a prej je to hraboš. Ten prý dokáže udělat na zahradě pořádnou paseku :-(  a prý to tahají kočky z okolí domů.
Vyhrabané díry v zemi, 1.8.2010 Obsahuje fotku
Asi před dvěma dny jsem na zahradě našel díry v zemi, ale jsou to opravdu pořádné "nory". Mám obavy aby mi to takto nezničilo celou zahradu. Díry jso v břehu a auto, které stojí zaparkované pod ním, bylo celé zastříkané blátem z vyhrabaných... celý příspěvek >
Co na zahradu?, 6.4.2010
Zahrada je severozápadním směrem v nadmořské výšce cca. 510 m. nad m. Je to v okr. Bruntál takže podhúří Jeseníků. Jaká je tam zem bohužel nevím, vím jen že to sloužilo jako pole a poslední dva roky jako louka. V místě kde chci sadit stromky jsem... celý příspěvek >
Co na zahradu?, 5.4.2010
 Potřeboval bych poradit jaké ovocné dřeviny vysadit na zahradu. Zahrada je ve svahu a konec pozemku končí pod lesem. Já osobně bych si představoval na samotný konec, těsně pod les ořešák a pod něj cca.4x švestku. Někde jsem četl, že z ořešáku... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika