Příspěvky uživatele - terez.ka

Rozbité okno, 18.1.2020
Dobrý den, Nemá někdo zkušenost s rozbitím dvojskla v okně? Věděl by někdo, na kterou firmu se mám obrátit? Je rozbité to venkovní, vnitřní ne. Děkuji za rady, Tereza
Dřín velkoplodý, 15.11.2016
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné ještě zasadit dřín v těchto mrazech? Stromek jsem objednala na začátku října, přišel až teď... Děkuji za odpověď Tereza
Pryšec - ostříhat?, 16.4.2013
Paní Dano, velmi Vám děkuji za radu, hned dneska ho stříhám. Teri
Pryšec - ostříhat?, 12.4.2013
Dobrý den, mám dotaz, zda mám ostříhat pryšec, je to ten druh s rudými listy. Minulý rok jsem to neřešila, protože byl ještě malý, ale tento rok už je celkem velký a některé listy má jakési povadlé, nebo spíš pomrzlé, tak nevím, jestli odstřihnout... celý příspěvek >
Je už čas na výsadbu trvalek?, 11.3.2013
Nejsem zadny velky odbornik, ale radeji bych to nechala, az prejdou ty mraziky, co hlasi na pristi tyden... ten tyden uz to pocka... Teri
Mrazy v březnu 2013, 7.3.2013
Dobry den, take jsem malem neodolala a odstranila chvoji a textilie, ale jsem rada, ze jsem to neudelala... Byt Vami, tak na opravdu choulostive rostlinky to chvoji znovu dam... Cibuloviny, o ty strach nemusite mit, ty to vydrzi, ikdyz uz koukaji ze... celý příspěvek >
Strihani zimolezu - ted?, 1.12.2012
Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli ted mohu ostrihat zimolez, kdyz stejne zmrzne... Dik za opdoved, Teri.
Rybíz - mšice?, 8.5.2012
Je to uplne malicky rybizek - sadila jsem ho min, rok na podzim. Takze myslite, ze to mam nechat tak? Nemuze se to rozsirit i na jine rostliny v zahrade? Nerada bych pak mela zahradku plnou msic, to ten rybzek radeji postrikam... Co myslite? Tereza
Rybíz - mšice?, 7.5.2012
Dobrý večer, při pravidelné "pochůzce" po zahrádce jsem si všimla, že na rybízu leze spousta mravenců, jsem začátečník, takže myslím, že to budou asi mšice, ty jsem tam žádné ale neviděla. I tak bych to raději preventivně postříkala - mám doma... celý příspěvek >
Vadnoucí výhony clematisu, 23.3.2012
Svěsí-li plamének najednou listy a výhony a ty začínají hnědnout a odumírat, je napaden „klematisovou chorobou“ - vadnutím plaménku. Je způsobeno bakteriemi, které ucpávají cévní svazky, takže výhony vadnou a odumírají. Jakmile se objeví první... celý příspěvek >
Předčasně narašené mečíky a jiřiny, 21.3.2012
Tak to mame stejny problem... Prosim, poradte nekdo, co s cibulkama, nerada bych o ne prisla... Dik Teri.
Rakytník - za jak dlouho bude první úroda?, 26.1.2012
Dobry den, Lenčo, ja mam predstavu takovou, ze bych si odstavnila bobulky, zamrazila je do kostek (jak jsou na led) a v zime bych si je pak pridavala do caje... Tot ma predstava, ale nevim, jak moc je realna :-) Kazdopadne, asi 2 rostlinky... celý příspěvek >
Rakytník - za jak dlouho bude první úroda?, 25.1.2012
Aha... tak to jste me trosku zaskocili, panove...   Sklizen by mi nevadila, jsem clovek trpelivy a kdybych vedela, ze je to pro me zdravi, snad bych se i obrnila, ale jestli se tak moc rozrusta, to se mi vuuubec nehodi... Kazdopadne diky za... celý příspěvek >
Rakytník - za jak dlouho bude první úroda?, 25.1.2012
Dobry den, Ferdo Rakytnik se pouziva hlavne na problemy spojene s kuzi - popaleniny, ekzemy, ale hlavne posiluje imunitu (coz je prave muj pripad). Rakytnik jako ovoce, ve smyslu, ze pujdu po zahradce a utrhnu si bobulku rakytnika si tezko, to... celý příspěvek >
Rakytník - za jak dlouho bude první úroda?, 25.1.2012
Dobry den, chtela bych se zeptat, za jak dlouho po vysazeni rakytniku bych mohla priblizne cekat urodu. Vyrobky z rakytniku jsou ucinne, ale take velmi drahe, takze jsem si rikala, ze kdyz si koupim 1 samci a 1samici rostlinku, zasadim na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika