Příspěvky uživatele - terez.ka

Hořcový stromek, 6.7.2010 Obsahuje fotku
Nádhera Ten můj vypadá takto
Terasa ze zamkove dlazby - bily povlak, 23.5.2010
Pockejte, to jakoze to nezmizne nikdy???
Terasa ze zamkove dlazby - bily povlak, 23.5.2010
Kdyz ty dlazdice na podzim privezli, tak byly v poradku. Jenze tim, ze to nestihli a celou dlouho zimu to bylo pod snehem ta prvni paleta nahore, tak se stalo s tim tohle... TAk si rikam, jestli to nesouvisi s tim snehem... Dneska to manzel zkousel... celý příspěvek >
Terasa ze zamkove dlazby - bily povlak, 22.5.2010
Hned jsem to sla zkusit, ale ani Ň...
Terasa ze zamkove dlazby - bily povlak, 22.5.2010 Obsahuje fotku
Přikládám foto
Kompostéry, 16.5.2010
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu - na zahradu budeme pořizovat komposter. Jakou máte zkušenost s těmi "moderními" uzavřenými kompostery, fungujou dobře? Kolik se toho do nich vejde? Nebo je lepší pořídit ten otevřený, který mi přijde... celý příspěvek >
Schody ve svahu, 5.5.2010
Chtěla bych se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s vytvořením schodů do svahu. Budeme je delat z pražců a vůbec nevim, jak to máme vlastně udělat, jestli se pod ně má něco nasypat, nebo jen na tu hlínu, ikdyž to by asi nestačilo... Poradí... celý příspěvek >
Ibišek syrský, 2.5.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mám šanci úspěšně pěstovat ibišek syrský (jako živý plot) na Vysočině v nadm.v. 550m. Díky za odpověď, Tereza
Million bells, 22.4.2010
Jeste me tak napadlo, odkdy mam prihnojovat? Hned, nebo az je dam ven po zmrzlicich? Dik T.
Million bells, 22.4.2010
Tak ten "vysledek" je teda nadhera, opravdu nadhera  A pokud bude co fotit, tak se urcite rada pochlubim. T.
Million bells, 22.4.2010
Diky, diky mockrat za rady  Snad to pujde T.
Million bells, 22.4.2010
Dobry den, koupila jsem si dneska krasne sazenicky Million bells- cervene a bile-  a chtela bych se zeptat, jestli potrebuji nejakou specialni zeminu, popr. cim mam hnojit. Diky moc za radu, jsem zacatecnik, ale rada bych, aby okna od... celý příspěvek >
Netkana textilie a plevel, 21.4.2010
Diky za rady, ono ho tam zatim opravdu neni moc, tak to teda radsi poctive vypleju, ikdyz balancovat na tom svahu bude sranda :-)
Netkana textilie a plevel, 20.4.2010
MAm takovy dotaz - co se stane, kdyz dam na pyr netkanou textilii - neni ho tam nejak zvlast moc, tak jsem myslela, ze kdyz ho tam dam ted, odkud neni jeste rozjety, ze to nebude vadit... Chci vysadit skalnik do svahu, ale ten svah se hrozne spatne... celý příspěvek >
Množení skalníku, 17.4.2010
Prosim o radu, jestli nekdo nevite, jak namnozit skalnik, diky Teri.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika