Příspěvky uživatele - bunny

Natření oken, štítu, 10.7.2019
p. vyslouzil, ale to sedí! štíty sú skutočne natreté luxolom (slovluxom) a písal som včera, že to ide ľahko dole drotenou kefou. praší sa to. dvere boli pred tým natreté neviem čím. tipujem "nejaký lak". aby ste ma chápali. v čase natierania dverí... celý příspěvek >
Natření oken, štítu, 10.7.2019 Obsahuje fotku
asi sa neviem vyjadriť dobre, resp. napaísať čo chcem. žijem v oblasti, kde je veľa dreveníc, zrubových domov, drevených plotov a po renovácii ostávajú na dreve škaredé škvrny. sám som renovoval dvere, pretieral to palisandrom a tie škvrny sa tam... celý příspěvek >
Natření oken, štítu, 9.7.2019
p. vyslouzil, ďakujem. teraz som skúsil a stará lazúra ide dole veľmi ľahko drotenou kefou, teda to obrúsim. "napúšťanie" dreva bolo myslené v kontexte zjednotenia savosti podkladu, aby nevznikli škaredé škvrny, keďže obrúsiť dokonale sa mi to... celý příspěvek >
Natření oken, štítu, 9.7.2019
oživím starú tému. potrebujem natrieť štíty na chalupe. natierané boli luxolom resp. slovluxom. odtieň pinia. ide o dosť nedostupné miesta, teda natierané boli pred viac ako 15 rokmi. pôvodne som to chcel odmontovať, prehoblovať, natrieť a zase... celý příspěvek >
Opad plodů Admirálu, 29.6.2019
u mńa je niečo podobné, ale odroda Rubín. mám dva stromy, minulý rok na jednom 5 jabĺk, na druhom žiadne. tento rok absolútne žiadne. kvitnú, majú malé plody, ktoré vyzerajú normálne. zrazu opadnú všetky. viem, jar bola chladná, nízke teploty, u nás... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 7.5.2019
p. Hlavatý, veľmi pekne ďakujem. snáď to bude aj u mňa tak nejako vyzerať.
Česnek 2018/2019, 5.5.2019
jiří: tak ja som čítal všade 3-12h a úplne som vám neveril, ináč by som nebol sadil ďalších 100 strúčikov, ale mali ste pravdu. dlhé morenie v sulke nemá vplyv na klíčivosť cesnaku :)
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 5.5.2019
viem, že skúsení záhradkári pokrútia očami, ale neviem čo urobiť. minulý rok na jar zasadené stromčeky. kostrové konáre boli skrátené o viac ako polovicu, stromčeky sa prijali, prírastky normálne (na dané podmienky). tento rok na konci každého konára... celý příspěvek >
Česnek 2018/2019, 5.5.2019
jiří: máte krásny cesnak! bunny to vyriešil tak, že zasadil som cca 100 strúčikov cesnaku, ktorý som moril príliš dlho (24h) a 100 ďalších strúčikov a absolútne žiadny rozdiel medzi cesnakom nie je, rovnako to schádzalo a rastie to rovnako, teda mali... celý příspěvek >
Chci koupit stromky v perfektním stavu, 5.5.2019
u mňa sa najviac darí ovocným stromčekom od p. zíbala, ovocná škôlka strážnice.
Fantastická Konference, 1.11.2018
idem zachrániť česť Konferencie v horách! :) mám dva stromčeky, prvá a druhá úroda, 800 mnm, zber cca 25.9., konzumná zrelosť práve teraz (nemám vhodné podmienky na skladovanie), hmotnosť hrušiek cca 180 g (veľkosťou mi prídu také normálne, ako v... celý příspěvek >
Česnek 2018/2019, 1.11.2018
jiří: ďakujem, ja som vždy moril 4% roztokom sulky max 12h, len teraz som zabudol na to a nechal to 24h, preto tá neistota, keďže kozák spomína 3h a toxicitu pri dlhšom morení.  vysadím teda tento. 
Česnek 2018/2019, 1.11.2018
tento rok som sa rozhodol vysadiť odrodu "Alzheimer" a zabudol cesnak namorený v sulke 24h. je to problém (mám použiť novú sadbu) alebo možem zasadiť tento? ďakujem.
Určení odrůd, 30.10.2018 Obsahuje fotku
viem, že je ťažko určiť odrodu podľa foto, ale keby ste aspoň skúsili. jablká od susedy, 800 mnm, zber približne polovica septembra (září), skladovateľnosť je krátka, plody stredne veľké, trpia chorobami, ale strom je starý, bez starostlivosti a... celý příspěvek >
Motorová pila vysoké otáčky, 2.10.2018
nechcem do toho kecať, ale nemôže sa len niekde zadrhávať "lanko plynu", alebo zostávať otvorená "nejaká klapka" a píla je vo vysokých otáčkách? problém sa vyskytuje občas a odstráni sa tým, že sa parkrát pridá plyn, teda "niečo" čo sa zaseklo, sa... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika