Příspěvky uživatele - Ferda Mravenec

Jetel v trávníku, 8.11.2016
Zkuste dětem obout gumáčky, ty prý včelka nepropíchne. Kdyby se vám má rada s gumáčkama nazamlouvala, tak to můžete zkusit postříkat třeba Bofixem dřív než to začnete rýt, ale s tím počkejte asi už na příští rok. Letos už radši zůstaňte u těch... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Človíčku, já přeháním? A kdo si začal s BARBARSKY POŠKOZENÝM? Když jsou ty kořeny celkem OK.
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Kořeny naprosto barbarsky přesekány - a mohutný kůlovitý kořen hned nahoře ufiknut...a co byste chtěl, metrové kořeny? A bal 2 tuny? Co si o tom myslíte, reklamovali byste takový stromek?...není co reklamovat, leda byste to vrátil bez udání... celý příspěvek >
Mohu ještě zasadit?, 6.11.2016
To by mne zajimalo co jineho byste s nima chtel delat. Dal byste je do mrazaku?
Plnicka klobas, 4.11.2016
No jo nejspis to bude jak pisete. Prece jen od te doby ubehl nejaky ten patek a posledni dobou uz si nejak pamatuju cim dal tim min.
Plnicka klobas, 4.11.2016
Řezník co k nám kdysi chodil dělat zabijačky strčil ruku se střívkem do mísy, kde byla surovina pro klobásy a nějak to tam natlačil prstama, dělal to nějak jak když se dojí kráva akorát že naopak. Takže když trochu potrénujete, tak plničku ani... celý příspěvek >
Rozehřátí klobás, 3.11.2016
Druhou možností je nechat klobásy viset chvíli na stojánku v horkovzdušné troubě nastavené na 60 st...a co ještě třetí možnost, tedy nechat ty klobásy v té troubě několik hodin? A ani by se nemuselo udit. Ani by tam nebyly žádné jedy z kouře, prostě... celý příspěvek >
Pamelník - množení, 3.11.2016
Rád nerad, to nevím jak to je, nevadí mi. Kdyby lusknutím pámelnikové bobule zmizely se světa všechny pámelníky, tak si toho nejspíš ani nevšimnu i když jich pár máme i kolem chalupy. A rozlézání, to není žádná katastrofa, rozlézá se plno keřů a... celý příspěvek >
Pamelník - množení, 3.11.2016
Co je špatného na pamelniku?...to je přece jasné, sadil se hodně za dob mého dětství, kdy vládla s podporou všeho lidu jedna strana. No a chudák pámelník se u některých s tím svezl.
Pamelník - množení, 2.11.2016
A kdyby byl planý tak co? Myslíte, že by ty bobule špatně luskaly mezi prsty? Jinak máme taky pár pamelníků, které jsem získal stejně jak to popisujute. Jestli je planý netuším, nikdy jsem bobule nekoštoval, ani plané ani neplané.
Třešeň Sweet Early, 27.10.2016
No co byste mohl mít za zkušenosti? Už jsem pár třešní zasadil, tak můžu udělat předpověď jakou získáte zkušenost: Zasadil jste třešeň, ona vyrostla, tak třetím rokem měla 5 třešní, čtvrtým 15, pak to jednou zmrzlo, pak jednou přiletěli špoci a... celý příspěvek >
Třešeň Sweet Early, 26.10.2016
Za mého mládí byly všechny třešně cizosprašné a nikdo to neřešil...to víte, vzdělanost mezi lidem roste. Nic není jak bývávalo.
Totálne neškodný herbicíd, 18.10.2016
Rodiče mají souseda, jehož zahrada vypadá tak dost podobně jako zahrada u Polehlů. Přestože majitete zahrady jsem vídal od dětství, tak kdybych ho viděl na ulici. tak bych ho asi nepoznal,  i když jsem ho vídal téměř denně, akorát že jsem vždy... celý příspěvek >
Poraďte nízkou plazivou trvalku, 16.10.2016
Jetel. Nic jineho co kvete od jara do podzimu mne nenapada. :-))
Střih buků, 16.10.2016
No stříhat můžete sice kdykoliv, ale přece jen začátkem jara by to bylo o fous lepší než na podzim.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika