2měsíční štěně rovnou ven do boudy?



Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?)
3.1.2018 16:59

Jezusmarja, vy naděláte se psem! Že ho nevemete k psichologovi. Normálně ho vystrčte ven a je.

Jestli máte dojem, že by mu mohla být v noci zima, tak ho na noc zavřete to té hospodářské místnosti.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 3.1.2018 16:59

Jezusmarja, vy naděláte se psem! Že ho nevemete k psichologovi. Normálně ho vystrčte ven a je.

Jestli máte dojem, že by mu mohla být v noci zima, tak ho na noc zavřete to té hospodářské místnosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 48.194 (?), 4.1.2018 13:30

Dobrý den, nějak jsem zmatená z věku štěněte. Já bych štěně venku přes zimu nenechala, ale jistě je to i věc názoru.smiley I největší otrlíci ve velkých mrazech velmi často berou i dospělého psa alespoň do chodby domu. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 240.228 (?), 5.1.2018 15:43

Já naopak nejsem zastáncem psů v baráku(bytě) a nejhorší pro psy je to braní na noc domů. Ještě tak do nějakého nevytápěného přízemí(dílny) ale do teplého baráku ne. Pes se blbě nasrstí, pokud správně, je mu v baráku pak horko. Samozřejmě bych ven na zimu nedala malé štěně, které nemá ještě vyměněnou srst a také z důvodu kontaktu s ním. Ač jinak jsem v zahradě od rána do večera denně, v zimě, od konce prosince do konce února, jsem tam i já minimálně. Sama jsem si štěnda brala až na jaře, aby mohla rovnou do boudy a to už jsem byla s nima venku. A pochopitelně mluvím o klasicky venkovních plemenech, ne o nějakém jorkovi či čivavěwink Konvalinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 86.111 (?), 28.3.2013 22:26

Štěně vlčáka jsme měli před více než deseti lety, už si moc nepamatuju jak to probíhalo, psinu jsme taky chtěli venkovní. Jen tak matně si vzpomínám, že původně jsme ji pár dní nechali v noci v bytě, ale štěně půl noci nespalo a demolovalo, a následkem toho jsme nespali ani my. Takže to dopadlo tak, že jsme štěně vypakovali ven k naší velké spokojenosti.

Stejně to dopadlo s posledním štěnětem samojeda, které jsme měli loni zjara. Původně jsme ho nechávali v noci v obýváku, štěne ale v noci neskutečně řádilo, tak jsme je po pár nocích, kdy jsme oka nezamhouřili vypakovali do kotce, kde už byla fenka bígla. Co se tam dělo v noci to nevím, k nám do ložnice už to nedolehlo, ale štěně zdárně vyrostlo, tak se tam snad mělo dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
pylorus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (113) - 115.186 (?), 30.3.2013 10:25

Pokud máte více psů, tak bych se umístění rovnou do kotce vůbec nebál. Štěně má smečku a je v klidu (pozor na reakci vašich "starých" psů). Dát ale samotné štěně samotné rovnou ven mi přijde jako zbytečný stres a šok. Netvrdím, že to není možné a určitě to dělá i dost lidí, ale já bych volil pozvolnou metodu :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 42.23 (?), 8.7.2013 14:57

Ahoj všem, připojím, jak to dopadlo pro ostatní, kteří třeba řeší podobné dilema. Fenku jsme dali do zádveří k naší staré feně, ale když ještě po dvou měsících mladice nevydržela s kaděním do rána, šly obě do kotce, který jim necháváme i na noc otevřený. Od první noci nebyl vůbec žádný problém, asi tím, že jsou dvě. Do boudy v kotci jsme jim dali jejich pelechy a hračky, prostě se jen přemístily a všichni jsme spokojení.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika