Jak zazimovat ibišky v nádobách?



Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?)
7.12.2016 7:40

Jestli je chcete přesadit pořád ještě můžete.

Zimování v nádobách... mám v nádobách pár stromů a keřů ve velikosti od 20 cm do necelých dvou metrů od růží, přes krušpánky, skalníky... smrčky až po tůje a přes zimu s nimi nedělám nic, nechám květináče stát tam co stojí přes léto.  A co si myslíte, že se s nimi přes zimu stane. Já vám to prozradím: Nestane se s nimi vůbec nic neobvyklého. Furt rostou a to už roky. laugh

Tady vám, kdejaký plašan či plašanka poradí plno blbostí co se s dřevinama v květináči má dělat přes zimu, ale ti človíčkové nikdy nevyzkoušeli co se stane, když se s tím nic neudělá.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 107.19 (?), 6.12.2016 9:10, zobrazeno: 3292x

Mám několik syrských ibišků v nádobách (cca 20 litrů). Původně jsem je na podzim chtěl přesadit do volné půdy, ale nějak jsem to nestihl, tak bych vás chtěl poprosit o radu, jak je nejlépe zazimovat. Napadají mě dvě možnosti:

- zakopat i s nadobou do země

- dát do nevytápěného zahradního domku - je tam tma (to by ale asi nemělo vadit). Nicméně v tomto případě nevím, jak se zavlažováním.

Poradíte?

Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.162 (?), 6.12.2016 9:22

Zakopat do země ven. V jakémkoliv přístřešku byste je musel přes zimu zavlažovat.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 7.12.2016 7:40

Jestli je chcete přesadit pořád ještě můžete.

Zimování v nádobách... mám v nádobách pár stromů a keřů ve velikosti od 20 cm do necelých dvou metrů od růží, přes krušpánky, skalníky... smrčky až po tůje a přes zimu s nimi nedělám nic, nechám květináče stát tam co stojí přes léto.  A co si myslíte, že se s nimi přes zimu stane. Já vám to prozradím: Nestane se s nimi vůbec nic neobvyklého. Furt rostou a to už roky. laugh

Tady vám, kdejaký plašan či plašanka poradí plno blbostí co se s dřevinama v květináči má dělat přes zimu, ale ti človíčkové nikdy nevyzkoušeli co se stane, když se s tím nic neudělá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika