Příspěvky uživatele - Eva T.

Rajčata 2023, 31.3.2023
Vladimíre, máš pravdu, ako vždy, škoda, že sa tu nedajú lajkovať príspevky, už sa tu dá dočítať veľmi málo dobrých príspevkov o rajčinách. Pre Milana, - díky za ponuku, teraz už rajčinám neprisvetľujem, v januári a februári som tých pár koreňov... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 30.3.2023 Obsahuje fotku
Už tu moc na fórum nechodím, všimja som si dosť ostré reakcie na zimné zábavky s rajčinami. Cez zimné mesiace sa tiež zabávam rýchlením rajčín na okne. V sezóne 2022 som mala prvé zrelé už na Valentína- z výsevu 29. októbra. Energie však zdraželi a... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 28.2.2023
Vladimíre, som veľmi rada, že si sa po dlhej odmlke ozval. Obdivujem tvoj široký výber. Samozrejme, že nechýbajú obľúbené španielske bifteky. Ja som sa snažila tiež obmedziť počet výsevov, ale akosi sa mi nedarí, ešte stále upravujem výsevný... celý příspěvek >
Rajská jablíčka 2023, 5.11.2022
Milane, tento rok na jeseň výnimočne nič nerýchlim. Šetrím energiou a nemienim rastlinám prisvetľovať. Strojím sa ešte po 3 rokoch koncom novembra ohriať kosti do Egypta. Možno prvé vysejem pre skoršie pestovanie v skleníku koncom decembra ,... celý příspěvek >
Rajčata 2022 I, 16.9.2022 Obsahuje fotku
Ja som bola na polnom dni a mala som neskutočne krásny, pozitívny zážitok z Dňa otvorených dverí MORAVOSEED V LEDNICIACH.  Perfektne zorganizované, vstup i parkovné zdarma, nezabudli ani na pitný režim a upomienkové darčeky, samozrejme aj... celý příspěvek >
Rajčata 2022 I, 19.4.2022 Obsahuje fotku
Veľkonočné otužovanie vonku. Prevažne ruské determinantné a semideterminantné skoršie hybridy, ktorých semienka sa mi po výseve 5. decembra pomiešali vďaka našej šikovnici Daisy. Niektoré dozrievajú už temer mesiac. Posledná vpravo Maglia Rosa zreje... celý příspěvek >
Rajčata v Pařeništi, 15.4.2022
Milane,   neviem, že by som sa niekedy vyjarila presne v tom zmysle, " Rajčiny sú burina". Práve že ma irituje, ak to takto niekto napíše. Síce vyklíčia hocikde, ale v posledných rokoch na ne číha toľko rôznych chorôb, škodcov a... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 11.3.2022 Obsahuje fotku
Milane, ano, nie je Dwarf ako Dwarf, niektoré majú výšku iba okolo 30-40cm, niektoré dorastú aj okolo 1m a viac. Rozdiel je, že sa nevyštipujú ako klasické tyčkové, v podstate vôbec, alebo sa iba minimálne umravnia, aby sa trocha presvetlili. Ja som... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 7.3.2022 Obsahuje fotku
Moje dwarfy z výsevov 20. januára si pýtajú už tretie presadenie. Miesta je pomenej. Baron Solemaher už nahadzuje púčiky. Pridávam ešte obr. pred asi 3 týždňami odobratý zakorenený zálistok RED KOTJA F1 z materskej rastliny vysiatej 5. decembra.... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 7.3.2022
Vladimíre, rastlinky vyzerajú super, pritom, že si ich vôbec neprisvetľoval. Ja z nich rýchlievam iba Sophie, možno na budúci rok skúsim ešte aj nejakého Sarayeva, tak odlož semienka.    Eva T.
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 24.2.2022
Harzfeuer je oproti Startke chuťove o niečo horší, u mňa sa mu navyše tvoril zelený limec a rastliny mali aj menšiu výšku ako Start. Eva T.
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 20.2.2022 Obsahuje fotku
Milane, Stupické s. p. nie je plesni odolné, ale chladuodolné a veľmi skoré, preto sa hodí do okrajových oblastí a je vo svete stále uznávané, slúži aj pri krížení nových odrôd. Hoci je evidované ako indeterminantné, treba ho pestovať na viac... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 19.2.2022 Obsahuje fotku
Rôznorodý habitus sadeničiek paradajok. Všetko sú to Dwarfy, (Trpaslíci) okrem Startky v strede. Vysievané presne pred mesiacom- 19. januára. Pôjdu koncom marca na trvalo do nevykurovaného skleníka. 🍅   Eva T.
Rajčata 2022, 19.2.2022 Obsahuje fotku
Moja Maglia Rosa takto pekne dozrieva, prvé plody som trhala 6. februára. Už je aj čo dzobkať🍅 Eva T.
Záhada Kristalonu (zdravé rajče a paprika), 18.2.2022 Obsahuje fotku
Takže máš odskúšanú aj tú zálievku? Ja som sa doteraz neodvážila, ale vyskúšam pri tom rýchlení by to mohlo zabrať. Používaš slabšiu koncentráciu, než je na postrek, tak by to nemalo koreňom uškodiť.Ešte mám asi 1tretinu litrovej fľaše-4- ročnej,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika