Příspěvky uživatele - Štěpánka.3

Kadeřavost broskvoně 2024, 17.2.2024 Obsahuje fotku
Pan H. dal k tématu rozdílu mezi WP a WG na druhý web nějaké informace. Já je pochopila viz obrázek.
Kadeřavost broskvoně 2024, 16.2.2024 Obsahuje fotku
Našla jsem info - viz přílohy. Množství účinné látky vypadá v obou variantách Championu podobné, ale podle toho jednoho bezpečnostního listu je varianta WG vylepšená smáčedlem. Proto asi to snížené dávkování, nejspíš se čeká větší účinnost.
Kadeřavost broskvoně 2024, 15.2.2024
Á, to bude ono, změna jednoho písmenka. Toho jsem si vůbec nevšimla. Už mám doma i to nové balení a divila jsem se sníženému dávkování.
Kadeřavost broskvoně 2024, 15.2.2024 Obsahuje fotku
?
Podzimní postřik mědí, 26.11.2022
Jaké je doporučené dávkování toho Agrovitalu na přidání do postřiku ovocných stromů? 3,5 ml na 10l?
Podzimní postřik mědí, 20.11.2022
To chcete smíchat? To tedy nevím, jestli se může, jaká bude reakce.
Podzimní postřik mědí, 17.11.2022
Když účinně zničíte všechny mikroorganismy v okolí rány, tak už se pak ta čerstvá rána nemá čím infikovat.
Podzimní postřik mědí, 17.11.2022
Já bych řekla, že to bude souviset spíš obecně s citlivostí mikroorganismů vůči chemickým prostředkům. Při nízké teplotě můžou být v klidovém ochranném stádiu (spóry). Když se při vyšší teplotě množí, jsou vůči zásahu chemie citlivější.
Podzimní postřik mědí, 16.11.2022
Vyškovský deník, rok 2008: U všech ovocných stromů a keřů provádíme těsně po opadu listů velmi důležitý podzimní asanační postřik baktericidním a fungicidním přípravkem Kuprikol 50 (0,6%). Ošetříme nejen stromy a keře, ale i zbylé opadané listy... celý příspěvek >
Podzimní postřik mědí, 15.11.2022
O tom, že při aplikaci mědi se doporučuje kvůli účinnosti teplota nad 7 stupňů, se tady už psalo víckrát, tak se toho držím.
Podzimní postřik mědí, 15.11.2022
Já už jsem se do toho pustila, většina stromů je bez listí. Tam, kde listí ještě drží (jabloně), tam ošetřuji zatím jen kmen. Při postřiku má být nad 7stupňů a počasí se má horšit. Tak ať to mám z krku, kdoví, jestli by mi později vyšel čas.
Akane - perla podzimu, 8.9.2022
Možná je to polohou. U nás byla suchá i jablka Julia.
Akane - perla podzimu, 8.9.2022 Obsahuje fotku
Jak jste spokojený s chutí Akane? U nás je to jablko také krásné, docela chutné, ale málo šťavnaté.
Falešný Dapple Dandy, 15.8.2022 Obsahuje fotku
Letos jsem se konečně dočkala nějaké úrody na švestkomeruňkách koupených před pár lety. Melitopolski se ukázala jako pravá, ale na jaře většina květů pomrzne. Flavor supreme je nakonec žlutá, takže možná je to Flavor Queen (ale různě weby se nějak... celý příspěvek >
Nektarinka Snow Queen, 28.7.2022 Obsahuje fotku
Petře, jaký je rozdíl mezi Snow Queen a Super Queen? Vy máte obě, že? Je tam rozdíl třeba v barvě pecky? Mám jeden stromek jako záměnu, pecky mívá do červena. Ale co jsem včera jednu zkusmo rozkrojila, tak měla pecku zatím světlou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika