Příspěvky uživatele - dr.lecter

Vyschnuta salvia, 9.5.2017 Obsahuje fotku
Zdravim, na jesen som obstrihal moju salviu ako kazdy rok ale teraz po zime sa jakosi nechce prebrat, vyzera stale sucha a to uz je skoro polka maja, viete mi poradit niekto ci sa este preberie alebo ju mozem zlikvidovat,  dakujem
Toptaste a nejaka pliaga, 3.6.2016 Obsahuje fotku
kmen
Toptaste a nejaka pliaga, 3.6.2016 Obsahuje fotku
zdravim, pred 2 rokmi som zasadil 3 toptasty chytili sa krasne vsetko slo, a teraz z jari sa mi objavilo taketo cosi na listoch a kmienkoch, podla popisu uz mali aj zarodit ale plod ani jeden,  neviete mi poradit co to je resp co proti tomu... celý příspěvek >
Kompostovanie, 24.2.2016
a mozem do neho (mam v plane ten termo plastovy kupt) v priebehu roka davat veci ako pokosenu trau, liestie (moc dreveneho-sucheho) mat nebudem, tej pokosenej travy bude hodne, ale inak neviem co tam mam davat, nejake zbytky z gulasoviek mysslim... celý příspěvek >
Kompostovanie, 24.2.2016
Chcel by som si zalozit tento rok Komposter nakolko ho este nemam a docital som sa ze to je velmi potrebna a prospesna vec na zahrade :)  chcel by som nejake zakladne rady co tam mozem a co nie davat a tak, co stym robit kde to davata atd.... celý příspěvek >
Ziadne bublinky, 30.11.2015
nedavno som zalozil vino, prebehlo burlive kvasenie potom cez zblnkatko chodili asi 2 dni bublinky a potom zrazu nic, uz su to 2 tyzdne a ani bublinka, mam stale cakat alebo co s tym mam robit. na hladine je len slaba biela pena ale nic to... celý příspěvek >
Do akej vysky plnit demion?, 15.11.2015
burlive kvasenie uz skoncilo, uz nevybehla ani jedna bublinka za poslednych 24 hodin, mne sa zda ze to kvasilo nejako kratko...2dni teraz uz len pockat 4 tyzdne nech usadne kal a stiahnut???
Do akej vysky plnit demion?, 13.11.2015
myslite ze to mozem zakrutit no premiesat akokeby v demione nech sa to z tych bokov trocha zmyje???
Do akej vysky plnit demion?, 13.11.2015
no prisiel som asi neskoro, korkova zatka nadvihnuta a okolo sama pena zaschnuta po celom demione, a ostatne v lavore pod tym, tak som len umyl utesnil a kvasi bublinkuje dalej, len z nutra demion je zaneseny to sa bude asi tazko umyvat...
Do akej vysky plnit demion?, 13.11.2015
akurat som to zalozil a kvasi ako blaznive, musel som to pred chvilou odvorit a trocha odliat lebo pena bola uplne hore uz, najhorsie je ze musim ist prec a neviem co s tym mam robit teraz
Do akej vysky plnit demion?, 13.11.2015 Obsahuje fotku
zdravim, kolko nechavat miesta v demione resp do kolko ho plnit? dal som tak ako je na obrazku, je to spravne ci odliat?
Ako pricukrit rozmiagane hrozno?, 6.11.2015
sa tu rozbehla vasniva debata: D, ja som chcel len par rad do zaciatku ktore som dostal, ostatne uz musim skusat a tak dalej ako pise pan:) hold kazdy nejako zacina a zahrada poskytne hrozno rok co rok, tak sa bude skusat zas a zas :)
Ako pricukrit rozmiagane hrozno?, 5.11.2015
dakujem pekne :)  taky som mal aj plan tak to sedi. ale myslim ze do jari je daleko, v januari uz musi byt aj vypite :) 
Ako pricukrit rozmiagane hrozno?, 4.11.2015
alebo mi niekto prosim presne povedzte ako to spravit, od A po Z. akurat som to dogniavil tak na vymyslanie uz neni vela casu... dakujem
Ako pricukrit rozmiagane hrozno?, 4.11.2015
tak to necham nakvasit len zopar dni koli lepsej farbe a urobim ten burcak, len kolko kvasi burcak? kratko nie? 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika