Příspěvky uživatele - Mr Bigggg

Rajčata 2024, 22.3.2024 Obsahuje fotku
V případě předpovědi s většími mrazy, tak přehodím přes to pařeniště NT a nechám ji tam (na obrázku je to vyznačeno červenou čárou). Hlavně tím řeším netěsnosti mezi okny. Nikdy mně tam teplota ani na okamžik neklesla na... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 22.3.2024
Jsou různé Phytophory (plísně), kzteré škodí na různých rostlinách. Nás pěstitele rajčat (případně brambor) zajímá Phytophora infestans, která řádí na bramborách a rajčatech. Patří mezi listové choroby a bývá často pro rostliny... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 22.3.2024 Obsahuje fotku
Dnes jsem měl napilno. Vysadil jsem do studeního hlubokého pařeniště 50/60 cm dvanáct rostlin partenokarpických rajčat. Většinou už mají květy, některé i malé plody, největší o průměru cca 2 cm. Udělal jsem si fotodokumentaci, první dvě fotografie.... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 22.3.2024
Díky za sdílení.            Vladimír
Rajčata 2024, 22.3.2024
Toto je Septoriová skvrnitost, je to listová choroba. Je to trochu starší článek, ale mimo ty některé přípravky to stále platí. Jinak jste to roubování vyhodnotila správně, ale je to stáe zajímavý pokus. Septoriová skvrnitost... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 22.3.2024
Zajímavý experiment. Pokud by se to povedlo, tak by to byla velká výhra.            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 20.3.2024 Obsahuje fotku
U nás začalo jaro.Žádné noční mrazy, meruňky a broskve v pohodě. Předpověď počasí pozitivní a tak jsem dnes vysázel ty předpěstované sazenice košťálovin a salátu. Mám slíbeno, že mně syn zítra odveze na zahradu rajčata a v pátek půjdou do pařeniště.... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 12.3.2024 Obsahuje fotku
Zdá se, že s tím počasím se to vyvíjí k lepšímu, alespoň u nás. Vypadá to, že bych s už přespříští týden mohl zbavit těch sazenic košťálovin a salátu, které mně zabírají spoustu místa za oknem. Na zahradě už mám na ně nachystané dva... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 7.3.2024 Obsahuje fotku
Pro letošní rok jsem se rozhodl, že do toho hlubokého pařeniště dám jen ty partenokarpické odrůdy rajčat. Všechny jsou determinantní- keříčkové. a tak jsem dál nepátral, jak vysoké budou. Až teď, kdy ta má sazenice i přes mé veškeré snahy přerůstá do... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 7.3.2024 Obsahuje fotku
Dnes jsem hrnkoval košt´áloviny, 18 ks kedluben, 12 ks kapusty, 18 ks zelí a 14 ks květáků. Zbývají mně ještě saláty. V úterý jsem nachystal dva záhony, pohnojil jsem je a zakryl textilií s otvory. S výsadbou počítám koncem března, jeden možná oba... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 5.3.2024 Obsahuje fotku
Jaro je tady, už to roste.
Semena česneku, 3.3.2024
Můžeš prozradit co jsou zač?            Vladimír
Semena česneku, 3.3.2024
Vypadají dobře.            Vladimír
Papriky problém?, 2.3.2024
Jedná se o Intumescensi, na spodní straně listů se objevují takové malé výrustky, jakoby bradavičky. Je třeba upravit zálivku (nadměrná zálivka), v případě velké vlhkosti větrat.  Staré listy zůstanou stejné, ale nové by měli být bez... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 27.2.2024
Já se nejvíc těším na Ramallet Ibiza Bianca má to být jeden z nejlepších. Z těch stávajících mám také nejraději Ramallet Pequenito Malorquin, který už máš.            Vladimír
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika