Příspěvky uživatele - Mr Bigggg

Předpěstování košťálovin, 4.2.2024
Nevydržel jsem a dnes jsem vysel saláty a košťáloviny.            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 4.2.2024
           Vladimír
Předpěstování košťálovin, 1.2.2024
Nějaký posun s těmi sazenicemi? Budeš je hrnkovat?            Vladimír
Zimní salát Humil, 1.2.2024
To máte ve skleníku?            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 29.1.2024
Dnes jsem je ještě nelikvidoval. Nechám je ještě několik dní bez přisvěcování a uvidím jak jim to za tím oknem bude chutnat. Také ten výsev ještě odložím cca o týden.            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 29.1.2024
Nerozumím tomu proč se omlouváš.            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 29.1.2024
Nemám ambici nějak se snažit pěstovat sazenice ve venkovních podmínkách v lednových a únorových mrazech. Považuji to za úplně zbytečné. Možná bych ty sazenice udržel za oknem, ale co z toho. Kam bych je potom vysadil- 5-6 sazenic. Nejsou to rajčata,... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 28.1.2024 Obsahuje fotku
Někdy po 7.1. jsem vysel na zkoušku košťáloviny a salát Bremex.Jednou jsem je přesadil a dnes vypadají takto. Svůj účel už splnily, takže je zruším. Vidím, že za oknem mohu vypěstovat dobrou sadbu, což byl účel tohoto testu. Zítra nebo pozítří už... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 28.1.2024
Nevím jestli to je správná strategie. Ta partenokarpická rajčata tvoří bezsemenné plody jen za určitých podmínek- když je takové chladno, že pyl je neklíčivý, to je někdy koncem dubna. Já si myslím, že je lepší pěstovat velká srdce, která mají v... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 27.1.2024
Ano, pěstováním těchto odrůd chci vyřešit problém špatného opylování v tom mém hlubokém pařeništi. A to, že některá rajčata budou bez semen je jen výsledek té partenokarpie a těch chladných nocí. Jinak nemám problém se semeny v... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 27.1.2024 Obsahuje fotku
Účelem bylo a je ověřit partenokarpii těchto rajčat a to je možné jedině tehdy, když do toho pařeniště půjdou sazenice s květy nebo s náznaky kvetení. Ty sazenice, které budou mít již nasazená malá rajčátka nevytvoří plody bez semen. Ale plody na... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 27.1.2024
Vůbec nechci s tebou polemizovat. Je tvojí věcí, jestli chceš měřit teplotu půdy nebo ne.            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 27.1.2024
Taky se chystám udělat výsev košťálovin a salátů (do deseti dnů). Byl jsem ve Čtyřlístku a neodolal jsem a koupil ještě semena květáku Beta a ledového salátu Ledano. Když to přidám k tomu co mám (Předzvěst, Murdoc, Bremex a Kref F1), tak toho je až... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 27.1.2024
Milane, co máš pořád s tou teplotou půdy. U nás se říká "na Marka saď oharka", tj.25.4. Ty popínavé fazole jsem vždy sázel okolo 1.5., pochopitelně jsem přihlíže ke skutečnému stavu počasí a předpovědi. Když sázím teplomilné druhy zeleniny, mám vždy... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 26.1.2024 Obsahuje fotku
Letos chci znovu zasadit ty řecké fazole. Problém je, že když je vyseji v květnu, tak v červenci a srpnu sice fazole kvetou, ale asi pyl není klíčivý (vysoké letní teploty) a rotliny netvoří lusky. Lusky se většinou začnou tvořit až ty nejvyšší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika