Příspěvky uživatele - 208.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zlomená růže, 16.10.2009 Obsahuje fotku
Krásný den všem. Včera v noci byl u nás příšerný vítr a zlomil mi mou nádhernou růži na kmínku. Existuje ještě nějaká možnost, jak ji zachránit?
Okrasná tráva - střihání na podzim?, 2.10.2008
To bude možná tím, že budete nepochybně lepší zahrádkář, než-li jsem já. Loni byla taky krásná až do zimy, nijak nebyla zazimována a na jaře seříznutá, ale to jsem se o zahradu ještě nestarala já, že :o) Nakonec jsem ještě zjistila, že náš pes si v... celý příspěvek >
Okrasná tráva - střihání na podzim?, 28.9.2008
Děkuji za odpověď, podle názvu je to přesně ona.
Okrasná tráva - střihání na podzim?, 28.9.2008
Dobrý den, letos jsem zdědila velikou zahradu, kde už byla zasazená nějaká okrasná tráva :o),pro mě, jakožto absolutního zahradního laika-druh neznámý. Je přes 2 m vysoká a mám s ní jeden problém, letos už koncem léta začala vypadat prostě nepěkně,... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 24.8.2008
My jsme si letos taky udělali s manželem fóliové jezírko, asi 4x4,5 m a řasy se udělaly snad hned do dvou týdnů. Dle rady známého jsme s tím nedělali nic, prej biotop :o)  Máme fontánku, čerpadlo s filtrem a vodní rostliny, rybky zatím ne.Ale... celý příspěvek >
Mravenci (žlutí, černí) - a to hodně, 29.7.2008
Mě zase moje kadeřnice poradila nasypat tam, kde se mravenci vyskytují prášek do pečiva.Prý je to vyžene.Nevím, zatím jsem nezkoušela, protože my máme na zahradě tolik mravenců, že jsem z toho na mrtvici. Už je fakt nenávidím! Ale protože mám zahradu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika