Příspěvky uživatele - 194.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenost se sekačkou Partner 553 CM (P53-625D), 5.9.2008
Sekačku mám v záběhu, pracuje bez problémů.Nyní mi ale nastal problém- po cca 5 hodinác h provozu jsem chtěla vyměnit olej. V návodu bylo, že výpustný šroub se nachází na spodní straně.Odšroubovali jsme všechny šrouby na spodní straně, ale žádný... celý příspěvek >
borůvky kanadské, 31.7.2008 Obsahuje fotku
Zdravim tady je odkaz na dobré stránky vše o kanad.bor nechte přeložit stránky. berrygrape.oregonstate.edu Jinak zkušenosti ve velikosti plodu
Tecumseh Centura 60 OHV - volnobeh, 13.5.2008
no nejniší hotáčky bývají nastaveny většinou kolem 1500-2000ot/min. Nemýám stim skušenost, ale pod 1000Ot bych to nepřiškrcival, motoru to sice snad přímo neublíží, ale zřejmě se mu bude rychleji skracovat životnost, chod je nevyvážený s věsšími... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CTH 220 Twin, 13.5.2008
Podle parametu se mi jedinou nevýhodou zdá malý koš a ovládání pojezdu ruční pákou - vyhovuje mi spíše nožní pedál. jinak výkonostně se zdá být na dobré urovni, ale co tedy ta kvalita? jaká je skušenost s těmi motory a případně s ND na ně? Mám pocit... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CTH 220 Twin, 13.5.2008
Také by mě zajímaly názory a skušenosti na tento traktor a motor?
seřízení Oleo mac 942, 12.5.2008
myslim že nejlepší je skočit do servisu, tam vám to udělají a správně nabrousí. Seřizovat pilu bez znalostí a otáčkoměru nepřináší vždy efektivní výsledek. Jinak 942 zaslepovací plomby nemá a základní nastavení L a H je 1 + 1/8 otáčky, a max jsou... celý příspěvek >
úplně oškubaný phlox (plamenek), 7.5.2008
Dnes rano jsem zjistila, že na mojí zahrádce byl nějaký návštěvník. Úplně mi oškubal všechny kvítky z phloxu a poničil i jiné rostliny. Nevíte jaké zvíře tohle provádí? A jakým způsobem je možné dalšímu napadení zabránit?
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla, 29.4.2008
Já o Dakru nikdy neslyšel nic pozityvního (tedy od lidí kterým to prošlo rukama) Perla je výborná až na jednu vadu a tou jsou malé otáčky bubnu (snad ta Bela na tom bude líp)- kvuli tomu drobnější trávu spíš poválí něž usekne, ale na hrubší terén je... celý příspěvek >
Přesazování jehličnanů?, 19.4.2008
Je možné přesazovat už dva roky staré jehličnany jako je borovice černá sloupovitá nebo smrk omorika? Je to náročné? Děkuji
Tavola kalinolistá, 16.4.2008
A dá se tato kalina stíhat i teď v dubnu? Vyraší? Budu ráda za všechny zkušenosti, které s ní máte :)  Děkuji Markéta
Jdou přesadit již dva roky staré vajgélie a pustoryly?, 14.4.2008
 Dobrý den, na zahradě mám vysazené již druhým rokem vajgélie a pustoryly, nyní bych je chtěla přesadit... Jde to ještě? Zakoření na novém místě?  Děkuji moc, Markéta Ch.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 13.4.2008
Při startování, pokud pila kope, je dobré používat dekompresor a půplyn. Jinak pokud budete měnit šnúru tak tam namotejte zasadně jen takovou co tam má být a tolik kolik se jí tam vejde, čím bude delší, tím lepší a také pak na madle udějejte dvojitý... celý příspěvek >
koupě traktoru - skladovky - negativa?, 8.4.2008
Pokud traktor ještě nebyl v provozu tak do roka, by se mu nemělo 100% nic stát, určitě bych se toho nebál, od výrobce je ošetřen konzervačnim olejem a palivová soustava je suchá. jen jestli prodejce minimálně alespoň jednou po půl roce nedobijel... celý příspěvek >
Briggs, 3.4.2008
Vybrace u qvatra 45 budou nejspíš oe nevyváženého nože a nebo máte ohlou klikovou hřídel. O volnoběhu u tšchto motorů slyšim poprví, tak nevim. A co se táče pootvírání výfuk. vent,.uc qvanrtumu,  tak to je v pořádku, je to dekomprese a... celý příspěvek >
Briggs, 1.4.2008
Já měl za to že je to motor s automatickým sytičem na principu tepelného rozpínání materyálů... a s tímto systémem to funguje výborně, dokonce to i briggs garantuje že chytne na max 2 zatáhnutí, mě to zatim vždy chytlo na poprví, ale věřim tomu že za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika