koupě traktoru - skladovky - negativa?



skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 194.126 (?)
8.4.2008 21:47

Pokud traktor ještě nebyl v provozu tak do roka, by se mu nemělo 100% nic stát, určitě bych se toho nebál, od výrobce je ošetřen konzervačnim olejem a palivová soustava je suchá. jen jestli prodejce minimálně alespoň jednou po půl roce nedobijel baterii tak počítejte že se její životnost zřejmě sníží, ale to už neni nic markantního, většinou origo nová bat. vydrží cca 5 let za optymálních podmínek a správného používání i udržby, a za nesprávného dejme tomu cca 3 roky, no a dřív nebo pozdejc se stejně musí vyměnit (stejně jako u auta) a cena je cca 1000Kč, zálečí co je to za typ. a pokud prodejce nabízí zajímavou slevu, tak bych neváhal, ale koukněte ještě na štítek, na rok výroby, aby to místo pulroku nybylo třeba 5let. pokud to bude 2006 a novější (cca do 3 let) tak mužete být klidný) už jsem se setkal s pár stroji co stáli přes tři roky ve stodole - a nechalo se to v poho oživit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
RadimL - (9) - 237.38 (?), 7.4.2008 23:40, zobrazeno: 4092x

Ahoj,

chtěl bych se ujistit: Může se na motoru (nenapadá mě na čem jiném) nějak negativně projevit, že byl traktor min. půl roku (možná i déle) na skladě u prodejce? Nebyl přitom uvedený do provozu.

Myslím, že plaším zbytečně a nemělo by se to projevit nijak, ale byl bych docela rád, kdyby mě někdo znalý věci ujistil, že je to tak.

Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 194.126 (?), 8.4.2008 21:47

Pokud traktor ještě nebyl v provozu tak do roka, by se mu nemělo 100% nic stát, určitě bych se toho nebál, od výrobce je ošetřen konzervačnim olejem a palivová soustava je suchá. jen jestli prodejce minimálně alespoň jednou po půl roce nedobijel baterii tak počítejte že se její životnost zřejmě sníží, ale to už neni nic markantního, většinou origo nová bat. vydrží cca 5 let za optymálních podmínek a správného používání i udržby, a za nesprávného dejme tomu cca 3 roky, no a dřív nebo pozdejc se stejně musí vyměnit (stejně jako u auta) a cena je cca 1000Kč, zálečí co je to za typ. a pokud prodejce nabízí zajímavou slevu, tak bych neváhal, ale koukněte ještě na štítek, na rok výroby, aby to místo pulroku nybylo třeba 5let. pokud to bude 2006 a novější (cca do 3 let) tak mužete být klidný) už jsem se setkal s pár stroji co stáli přes tři roky ve stodole - a nechalo se to v poho oživit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika