Briggs & Stratton DOV 65



skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 194.126 (?)
1.4.2008 19:12

Já měl za to že je to motor s automatickým sytičem na principu tepelného rozpínání materyálů... a s tímto systémem to funguje výborně, dokonce to i briggs garantuje že chytne na max 2 zatáhnutí, mě to zatim vždy chytlo na poprví, ale věřim tomu že za pár let to bude 1.věc co na tom motoru odejde... ale jako nový to fakt funguje 100%

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 94.43 (?), 31.3.2008 21:45, zobrazeno: 15318x

chcel by som sa spýtať či nemáva tento motor problémy so štartovaním, keďže nemá sytič ani pumpičku?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 1.4.2008 7:06

ak to nemá ani sitič ani pupmu tak, myslim že to bude robené cez šrtiacu klapku, pri štarte sa dá páčka do polohy START (otvorená škrtiaca klapka) a ked naskočí tak je vyhrane a ked nie, tak opakovať štart.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 1.4.2008 8:51
2 Durkovic: Jen bych opravil: poloha štart = zatvorená škrtiaca klapka ;).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 1.4.2008 17:40

No vlastne ano pri zatrvorenej klapke to nasava benzín namiesto vzduchu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 194.126 (?), 1.4.2008 19:12

Já měl za to že je to motor s automatickým sytičem na principu tepelného rozpínání materyálů... a s tímto systémem to funguje výborně, dokonce to i briggs garantuje že chytne na max 2 zatáhnutí, mě to zatim vždy chytlo na poprví, ale věřim tomu že za pár let to bude 1.věc co na tom motoru odejde... ale jako nový to fakt funguje 100%

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 1.4.2008 20:12

vidiš ja mám s briggsom zase dosť zle skusenosti, osobne mám briggs LS45 na kosačke ktora ma 2,5 roka a ten motor je hrôza, nadmerne vybracie kolisajuce otáčky, spotreba oleja, benzínu nadmerná, na volnobehu sa mu klepe výstupná oska, proste hrúza, a to s nou sekám len jemný trávnik, žiadne buriny ani nic podobne ale treba uznat aj studená zatial chyta na prvý sup, konkretne je to kosačka TDL 484TR z mountfieldu. teraz mám nový malotraktor ku ktoremu som dokúpil aj kosiaci adapter na ktorý len preložím pohonnu jednotku z rotavatoru a sekám hory doly, motor tecumseh zatial len prekvapuje, jak spotrebou tak otáčkami a celkovým spracovaním, a s objemom 195 ccm je radosť robiť už čokolvek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 119.135 (?), 2.4.2008 22:14

Mam velkou prosbu kdo vi.Na motoru briggs-stratton časovani ventylů.Když jde pist do komprese troch se otevře výfukový ventyl, je to chyba nebo to má být při startovaní aby nebyla komprese.Kde bych se to mohl dozvědět nebo vyčist s přirušky. Dík za odpověd Pilčík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 23.222 (?), 2.4.2008 22:24

ten vyfukový ventil asi má byť otvorený lebo briggsy nemívaju dekompresný ventil a zvičajne ani nemaju kompresiu takže sa to musí niekde stracať

to som ja durkovic

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 119.135 (?), 2.4.2008 22:49

To si také myslím, ale jak je to udělané.To je zajímavé. dik Pilčík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Josef Svojanovský - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (80) - 255.238 (?), 2.4.2008 23:47

Pokud sháníte dílenskou příručku pro motory Briggs&Stratton, tak tu prodává Mountfield.Je to příručka pro opravu 8 různých motorů.Nenechte se odradit od nákupu když Vám prodavači řeknou, že ji neprodávají, že je pouze pro jejich účely.Není to pravda.U každého stroje, kde je zmíněný motor je na poslední stránce návodu napsáno, pod jakým číslem mají příručku objednat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů19:15
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika