Příspěvky uživatele - 86.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rada z časopisu - mísy pod stromy, 15.4.2012
Ještě by tam šlo vysázet afrikány nebo lichořeřišnici, prý odpuzují mšice. A co je to za časopis Zahrada v obrazech? Neznám...
Rada z časopisu - mísy pod stromy, 14.4.2012
Četla jsem v novém čísle časopisu Zahrada v obrazech, že prostor pod korunami ovocných stromů se má udržovat bez trávy a mulčovat, aby se tam držela vláha a nebrala ji stromu tráva. Co si o tom myslíte?
Sršni na fialovém šeříku Charles Jolly, 27.9.2011
Mám podobný problém se starou hruškou. Jediné řešení je vysledovat, kde mají sršni hnízdo a zničit ho. Menší stromek můžete zkusit ovázat netkanou textilií nebo jutovým "fáčem" (prodávají v zahradnických centrech), zkuste třeba taky nátěr... celý příspěvek >
Vegetace v rybníku, 4.9.2011
Nemám jezírko, ale skutečný rybník. Kdysi to rybník byl, ale zpustl, zarostl. Necahli jsme ho vybagrovat, úspěšně osadili čap a napoustili vodu. Teď začíná dno zarůstat vegetací - jak se jí zbavit? Brodit se vodou a vytrhávat rostliny po jedné se mi... celý příspěvek >
Růže a plamének, 12.6.2010 Obsahuje fotku
Posílám obrázek ožrané růže, sice obdivuju nějakého toho broučka, jak geometricky přesné oblouky a kruhy dokáže vyžrat, ale raději bych ho viděl někde jinde než u mě na zahradě. Víte prosím někdo, co to žere a jak proti tomu? Ani plamének... celý příspěvek >
Znáte tuto rostlinu?, 5.12.2009
Fotka je z vodní zahrady Ady Hofman v Holandsku, úžasný svět vodních rostlin a trvalek. Jenže jsem to v žádné literatuře nenašel :-(Děkuji za tipy!
Znáte tuto rostlinu?, 2.12.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu, o jakou rostlinu se jedná - bahenní až vodní, fotka je z června.
Kopretiny, 15.8.2009
Dobrý den/ahoj, já jsem na tom byla stejně, taky jsem úplná začátečnice, ale zahrádka mě baví. Loni jsem dostala od známých knížku Zahradnický kalendář, kde jsou na každý měsíc chytré typy - na nic nezapomeneš a máš tam i návody, co s kytičkama... Dá... celý příspěvek >
Zahradnictví Chládek, 13.8.2009
Já tenhle názor nesdílím - nikdy nic nezašlo, spíš je problém v tom, že někdy nabízí druhy méně mrazuvzdorné, takže je třeba to ověřit. A taky tam dostanete zadarmo časopis Zpravodaj. Chládek je sice dražší, ale lepší zahradnické centrum v ČR... celý příspěvek >
Co trápí vrbinu?, 22.7.2009 Obsahuje fotku
Po několika letech neúspěchů se mi podařilo vypěstovat vrbinu Lysimachia clethroides (vždycky vymrzla) - konečně vykvetla, ale má nedostatek nějakého stopového prvku - pozná někdo fundovaně, jakého? Tipoval bych na železo nebo hořčík...
Pozná někdo tuto květinku?, 29.6.2009
Je to pupkovec, Omphalodes verna, mívá i modré květy nebo panašované listy.
Zahradni-rostlinky.cz - máte někdo nějakou zkušenost?, 29.6.2009
... a neděláte si tady náhodou sami sobě reklamu? :-)
Anglické růže - licence v ČR, 18.6.2009
David Austin Roses koupíte také ve všech zahradních centrech Sdružení zahradnických center, viz szc.cz
Co je to za cibulovinu?, 18.6.2009
Je to fotka z jara, měl jsem to napsat :-)
Co je to za cibulovinu?, 17.6.2009 Obsahuje fotku
Na jaře rozkvetla pod keři tato květina, ppod. půjde o nějaký planý česnek - neví někdo přesněji?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika