Zahradni-rostlinky.cz - máte někdo nějakou zkušenost?



host - 86.5 (?)
29.6.2009 8:24

... a neděláte si tady náhodou sami sobě reklamu? :-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2,  3   
host - 138.182 (?), 13.6.2009 23:06, zobrazeno: 33861x

Ráda bych Vás poprosila o radu,

zda nemá někdo zkušenost se zásilkovým zahradnictvím zahradni-rostlinky.cz

Nikde jsem nenašla, že by se někdo o tomto zásilkovém zahradnictví zmínil.

Děkuji za jakoukoliv informaci.

Pusinová

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 7.10 (?), 14.6.2009 8:32

Se zásilkovým nakupováním mám hroznou zkušenost... nejednou jsem se nechala nalákat na Starkla... děs...rostliny muškátů bez kořenů... vyhozené peníze... cibule tulipánů poslal v prosinci... už nikdy v životě... řídím se tím, že co kupuji, chci vidět... nekupuji zajíce v pytli...

otrn

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 138.182 (?), 20.6.2009 23:39

Opravdu jste nikdo u této zásilkového zahradnictví nenakupoval?

Ani nikdo z Vašich přátel, známých? Našla jsem jejich stránku

zahradni-rostlinky.cz úplně náhodou a mají velice hezký sortiment, jsem myslela, že mi někdo poradíte...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 86.5 (?), 29.6.2009 8:24

... a neděláte si tady náhodou sami sobě reklamu? :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 138.182 (?), 29.6.2009 22:07

...si děláte legraci? :)) Jakoupak reklamu? Na stránky tohoto zahradnictví jsem došla opravdu náhodou, ale jak to vidím, asi zůstanu jediná .

No ono to vlastně ani tak náhoda nebude, protože bloudím po internetových zahradnictvích docela často a letos jsem objednávala u zás. zahradnictví:

najmanova.cz, lukon-bulbs.cz, basik.cz, starkl.cz,  okrasne.rostliny.sweb.cz, denivky.com, koexflor.cz. O některých z těchto zmiňovaných existuje ale spousta diskusí, takže jsem měla alespoň nějaké informace předem. Máte-li zájem -  o své osobní zkušenosti s těmito fi se ráda podělím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 250.68 (?), 23.6.2009 15:33

Bohužel s tímto zásilkovým zahradnictvím zkušenosti nemám. Ale objednávala jsem ze zahradnictví Jikl, mají slušný sortiment a co jsem chtěla, přišlo v pořádku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 54.42 (?), 6.5.2016 15:32

Jikl? Nedoporučuji!
Měsíc objednaná zásilka, potvrzení na mailu. Dodnes nepřišla. Pred 14 dny volání, slíbil ze ti pošlou a stejně nic. Nedoporučuji. Telefony už nezvedají. Mail týden bez odezvy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 91.90 (?), 25.5.2016 8:36
Ma zkusenost s www.jikl.cz Zadna informace o odeslani baliku kvetin, ktere byly predobjednane asi 3tydny. Po doruceni velice spatna kvalita rostlin, tenoucke, polamane. Po zasazeni a kveteni zjistena jina barva u 50ks a u 3/4 ks druhe barvy cca 15ks, po zaslani mailu s touto informaci zpetny neprijemny mail s napadanim, ze vsichni jini zakaznici meli vse v poradku atd... neuveritelne jednani, misto omluvy napadani. Ma toto clovek zapotrebi? Slusny zakaznik? Absolutne nedoporucuji. Pro me odstrasujici jednani se zakazniky. Takovyto prodejce nema na trhu co delat!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
martinkr - (1) - 21.68 (?), 30.6.2009 22:44

Dobrý den, náhodou jsem zabrouzdala na diskuzní fórum... Jsme začínající firmou, proto o nás zřejmě nenajdete "zatím" recenze, někdy se začít musí :))  zásilky vyřizujeme cca do týdne či 14 dní podle sortimentu v objednávce - protože ne vše máme "skladem". Rozesíláme vždy pondělky max uterky aby zákazník převzal balík do víkendu... Osobně jsem taky kolikrát nakupovala u různých e-shopů a vím co jsou některé firmy schopny poslat za "trosky", tak to rozhodně nechci dělat a chápu Vaše obavy.... Tak jen pro info. S pozdravem Kratěnová

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 138.182 (?), 1.7.2009 0:54

Tak tomuhle se říká trefa do černého. A děkuji Vám za vyčerpávající odpověď.  Já si totiž myslím, že nejlepší reklamou pro zásilkové zahradnictví je spokojený zákazník, ten totiž své zkušenosti povykládá ostatním nebo napíše do diskusí. A já mám takhle alespoň poloviční jistotu, že nedostanu v balíku zapíchnuté suché větvičky - namísto chvojky (jak jsem četla praktiky zahradnictví Konvičkových z Tiché) nebo plesnivé chudinky trvalek (pro změnu zkušenost s fi Lukon Glads).Ikdyž musím ale přiznat, že jsem zkusila pár firem jen proto, že mne oslovily jejich internetové stránky a byla jsem nad míru spokojená.

Paní Kratěnová Vás velice zdravím a jistě si u Vás nějaké hezké kyti objednám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika