Zahradnictví Chládek



host - 86.5 (?)
13.8.2009 9:23

Já tenhle názor nesdílím - nikdy nic nezašlo, spíš je problém v tom, že někdy nabízí druhy méně mrazuvzdorné, takže je třeba to ověřit. A taky tam dostanete zadarmo časopis Zpravodaj. Chládek je sice dražší, ale lepší zahradnické centrum v ČR nenajdete - takhle se prodává i v Evropě!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 108.97 (?), 20.6.2009 18:15, zobrazeno: 20334x

prosím nepovažujte můj příspěvek za negativní reklamu Chladka - možná je chyba ve mě. Bydlím v Praze na levém břehu Vltavy a mám blízko k tomuto mohutně se rozvíjejícímu zahradnictví na Veleslavíně. Fandím všem, kdo dokázali něco podobného, co majitel. Jen mám v poslední době divný pocit, že cokoliv si v tomto zahradnictví koupím, není příliš životaschopné.

Vypadá to krásně, ale za pár týdnů se objeví škůdci atp. Přiznávám, že podmínky, ve kterých pěstuji, nejsou ideální: prudké západní slunce, ale až cca od 2 hodiny odpolední, jinak stín; pak ohřátá terasa až do pozdních hodin s malým prouděním vzduchu.

Zkušenosti s rostlinami z jiných zahradnictví (např. Kruh u Jilemnice, kam často jezdíme) mám přitom mnohem lepší. Dokonce i z hobby hypermarketů.

Jak to vidíte vy? Máte nějakou podobnou zkušenost?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 194.186 (?), 21.6.2009 20:53

Já mám s Chládkem dobrou zkušenost co se týče výběru a kvality myslím taky, ale přijdou mi dost vysoké ceny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 86.5 (?), 13.8.2009 9:23

Já tenhle názor nesdílím - nikdy nic nezašlo, spíš je problém v tom, že někdy nabízí druhy méně mrazuvzdorné, takže je třeba to ověřit. A taky tam dostanete zadarmo časopis Zpravodaj. Chládek je sice dražší, ale lepší zahradnické centrum v ČR nenajdete - takhle se prodává i v Evropě!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.57 (?), 28.9.2009 8:36

Musím jenom souhlasit s názorem že lepší zahradnické centrum v ČR nenajdete, co se týče cen, tak mám v dané kategorii přehled a za nabízenou kvalitu dostanete v ZC Chládek bezkonkurenční ceny. Mají vlastní výrobní školku a tak ceny a kvalita npř. balových rostlin je super. Nechápu jak někdo může srovnávat rostliny z hypermarketů s rostlinami nakoupených u Chládka, tento člověk toho asi o rostlinném materiálu ví hodně málo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 162.128 (?), 12.10.2009 21:33
zahradu buduji 5 let, a za tu dobu jem postupne nakupovala v ruznych zahradnictvich na praze zapad a taky u Chladku.Stovky rosltin, kere, trvalky, ovocne, skalnicky... U chladka jsem koupila vetsinu keru, a ocenuji to, ze si mohu koupit maly kerik za 35-65 Kc, ale taky velky ker za 500, nebo si pockat na podzim az prodavaji kere s balem. A maji i velke stromy, nejakou specialitku typu obrovsky cedr. Rekla bych ze prave siroke cenove rozpeti mi vyhovuje, i kdyz je pravda ze posledni dva rok se mi nejake veci zdaly uz trochu dost drahe a jsem rada ze zahrada je uz prakticky hotova. Ale maji obrovsky vyber odrud a zbozi se tam toci, takze si neodnesete kerik co se tri roky trapi na plose v malem kvetinaci... Vnitrni cast obchodu je take hezky resena, jen me mrzi ze veskere dekorativni zbozi je zahranicni, ze by v CR neexistovali vyrobci podobnych "serepeticek"? Asi ne, tak holt budme radi, ze to nekdo sem privezl. ale bylo by fajn, kdyby nejaky cesky vyrobce zacal tohle delat... libi se mi predstava ze kazdy rok nebo dva si obmenim dekorace, ale potrebovala bych mit ty vecicky tak za polovinu penez. Vytkla bych jim jen prodej ovocnych stromku, protoze mam pocit ze je nechaji dlouho lezet venku nez je zalozi, a tim ponici koreny. Takze ovocne si vozim z Kozolup. Trvalky se mi tam zdaji trochu drahe, ty kupuji v Stodulkach. A pro Hosty jsem si jezdila do Melnika k Ondreji Fousovi. Skalnicky jsem nakupovala v Konice ve Vsenorech. Myslim ze kazde zahradnictvi je v necem lepsi a v necem horsi, takze Chladkovi u me vedou v kerich, stromech, a "serepetickach".
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 181.200 (?), 21.1.2013 22:18

Je to pro Vás asi dost z ruky, ale směr Kolín, na Čáslav je skvělé zahradní centrum"HORTIS". Přijatelné ceny, dobrý sortiment a ochotná obsluha. Fakt milé a málo k vidění. Doporučuji. Jezdím okolo na chaloupku a vždy se zastavím a něco pokaždé koupím. Vše roste jako z vody :-). P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Vlasta L. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56) - 140.163 (?), 22.3.2013 15:06

S těmi jejich cenami to nebude asi tak přílíš slavné. Jeden sáček fazolí od Sema, který,  jak jsem zjistila bohužel až později, jinde stojí okolo 15,-Kč, mě zde včera vyšel na 25 Kč. Příště se raději vyhnu. V.L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika