Příspěvky uživatele - 224.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstránenie drobnej plesne z nádob, s pestovanými plantami, 12.3.2024 Obsahuje fotku
Dobrý deň, veľmi pekne by som vás poprosil o pomoc. V januári a začiatkom februára som si zasadil, semienka paprik, koncom februára semienka rajčin. Substrát som kúpil Agro Skalice, výsevný substrát, pre siatie a množenie. Rastlinky su v nádobách, za... celý příspěvek >
Na chate mi drobné ovocie nerodí, čo s tým?, 29.10.2023
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, mám na chalupe pri plote, na Záhorí, piesčitá pôda,  v polotienim toto drobné ovocie, zavlažované kvapkovou závlahou: 1/Kiwi Herňa Bohemica sadené pred piatimi rokmi, kiwi sa krásne, na vedení na drôte... celý příspěvek >
Ako správne množiť červené a čierne ríbezle drevnatými odrezkami?, 30.3.2022 Obsahuje fotku
Ahoj, pred dvomi týždňami 19.3 som robil rez červených a čiernych ríbezlí. Drevnaté odrezky som dal do rastového stimulátoru, zastrčil do truhlíku, do vlhkého substrátu na množenie a dal do chodby bytového domu, za okno.  Odrezky začali pred... celý příspěvek >
Okurky grafting, 3.6.2021 Obsahuje fotku
včera jsem odřezal tykve nad klipsem 
Okurky grafting, 30.5.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, tak podávám raport. 7dní po naroubování se ukazují na některých okurkách první lístky, některé jak kdyby ještě spaly. U kořenu se na úrovni, jak jsou v pudě začínají rust nové vlásečnice kořenu. Chci se zeptat, mám již odstranit PET láhve a... celý příspěvek >
Okurky grafting, 24.5.2021 Obsahuje fotku
zdravím, tak dnes jsem udělal nový pokus. Rouboval jsem jazýčkovou metodou. Koupil jsem plastové klipsy od Sema. Po naroubování jsem dal na kvetináčky uřezanou PET láhev, řádně polil a zarosil. Tak jsem zvědavý co z toho bude. Ještě otázka,... celý příspěvek >
Okurky grafting, 19.5.2021
prikladam jeste navody, podle kterých jsem postupoval:  1/ návod_1 z TV Nova - zářez o obou rostlin, opačným směrem 2/ návod_2 z Japonska - tu se do otvoru v dýně, zasune roub z okurky
Okurky grafting, 18.5.2021 Obsahuje fotku
ahoj, chtěl bych se poradit s člověkem co roubování okurek dělal. Nasel jsem si na youtube různé příspěvky ohledne roubovaných okurek. Koupil jsem nové, silikonove, klipsy ze Sema, semeno tykve Sprinter a semena okurky. Okurky jsem přesně podle... celý příspěvek >
Treba z plánt, rajčín a paprík, po zasadení do zeme, odstrániť púčiky kvetov?, 14.5.2021 Obsahuje fotku
Áno tento rok sa mi, planty podarili 😉 Takže rajčiny nenechám tak a papriky ešte pozaštipujem. J
Treba z plánt, rajčín a paprík, po zasadení do zeme, odstrániť púčiky kvetov?, 13.5.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, chcem poprosiť skúsenejších o radu. Vypestoval som si vo fóliovníku na balkóne, planty rajčín a paprík. Planty sú celkom životaschopné, veľkosť majú okolo 20 až 25 cm, stonka je hrubá ako tenká, ceruzka. Chcem sa spýtať mám teraz po zasadení... celý příspěvek >
Množenie egereša odrezkami vo februári, 28.4.2021
Dakujem za odpoved, takze ak som to spravne pochopil, poulamujem vsetky nove vyhonky, necham len jeden na vrchu a strcim tak hlboko do zeme, aby von trcal len kratky koniec s novym vyhonkom? Jan
Množenie egereša odrezkami vo februári, 27.4.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, vo februári som strihal egreš. Pokusne som dal odstrihnuté odrezky do vody, asi po mesiaci konáriky takto obrašili. Chcem sa spýtať dá sa aj teraz na jar z toho spraviť nové sadenice, má s tým niekto konkrétne skúsenosti? Mám zachovať tie listy... celý příspěvek >
Má so štepením do kmeňu, vyvŕtaním diery, niekto skúsenosti?, 17.3.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, mám na pozemku, jesennú slivku Hanita, sadenú v roku 2009,  štepenú na podpníku Myrobalán. Žiaľ nesprávnym pestovaním,  slivka veľmi išla do výšky a asi do 1,7 m má holý kmeň, bez vetví..  Na youtube som našiel odniekiaľ z... celý příspěvek >
Správne ostrihanie jabloní, 17.3.2021 Obsahuje fotku
ahoj, tak som nakoniec zohnal na odporúčanie na jednej stránke pána Michala, ktorý mi dal stromy do poriadku. Pán prišiel včera vlakom z Trnavy, čakal som ho v Bratislave na stanici a odviezol na Záhorie, na chatu a potom naspäť do Bratislavy na... celý příspěvek >
Správne ostrihanie jabloní, 11.3.2021
Tak toto je rana do čierneho, veľmi pekne ďakujem. Niektoré knihy som si stiahol a začínam sa už konečne orientovať v problematike. J
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika