Příspěvky uživatele - 245.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocná chodidla slepic, 4.9.2016
Možná toto?  Papilomatóza ptáků je onemocnění charakterizované tvorbou četných a nezhoubných nádorů (papilomů) na kůži a sliznicích. Papilomy se mohou vyskytovat na kůži neopeřených krajin těla (krk, prsty, běháky, křídla, oční víčka,... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 13.9.2015
Aspoň je chlupatý Macek víc mazlivý než pernatý. Straky řádí v okolí jako černá ruka. Je jich tu kvanta, mizí zpěváčci. Jkmile je venku ticho, jsou tu straky. Kurník musí být otevřený kvůli slepicím, aby mohly chodit snášet. A je blbý, že... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 25.8.2015
 Jasně že je to Karel. Hodnej kluk. Ještě vyrostl a teď už trošku chátrá. Jsou mu 4? Oba mladý jsou v dobrých rukou. Taky žijí spokojeně. Holky má obměněné, ale i jednu starou. Co Macek, ještě létá?  S.P., Ch. - v kurníku není vlhko, je... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 23.8.2015 Obsahuje fotku
V sobotu jsme byli s manželem na výstavě slepic a králíků. Mám nové zásobní pítka na 8 litrů vody, aby se nestalo, že zůstanou holky bez vody, když já zůstanu viset v práci a jedno krmítko na 5kg pro křepelky. Manžel do našeho kolchozu vrazil výhru... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 22.8.2015
Zapomněla jsem se přihlásit, koukám. :-) Tak ještě mě napadlo, že dravci zmizeli a objevily se straky!!! 
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 22.8.2015
Milý S.P.,Ch., jahody mě netrápí, a vše co nám vyroste už vůbec ne. Málokdy něco mám z úrody. To je poplatek tomu, že kolem nás je příroda. Krmím i divočinu ráda.  Manžel trochu nadává, že nemá nic z vinice, ale je hezký pozorovat stepici, jak... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 22.8.2015
Veselko, mám podobný vztah ke všemu živému, ale strak je příliš mnoho a vraždí malé zpěvné ptactvo. Proto je myslivci střílí. U nás vyvraždily hnízdo kosáků v ořechu. A soused přes pár baráků přišel o kuřata, straky vyžraly hlavně vnitřnosti. Viděl... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 19.8.2015
Tak milá Kostičko mi dnes hodila na hlavu straka vejce. Skoro se trefila . Jestli bylo naše či sousedů nevím, ale soused mi vyprávěl, že jim lezou malým okýnkem do kurníku. Já zítra před vstupní otvor do kurníku dám nastříhané barevné PVC.... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 19.8.2015
Omlouvám se za chyby, vynechává mi písmenko T. :-(Když ťuknu málo, nenapíše se ani ň. 
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 19.8.2015
Zdravím Veselku, Kostičku, S.P.,Ch a ostatní, praštěné více či méně. Mám info, že i my lidé vyvoříme občas něco poněkud jiné konzistence než je obvyklé. A běžíme hned k dokorovi? :-) Já tedy ne. S.P.,Ch dobře vypozoroval, že když má lejt celý... celý příspěvek >
Líhnutí kuřátek, 17.8.2015
Dobrý den M.. Už jse se neozvala, jak to dopadlo s prckama? 
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 17.8.2015
Spíš než vzorných chovatelů tak potrefených. Je hezký, že ještě se tu můžu i zasmát. Taková podobná kniha už existuje, Vejce a já. takový humor a nadsázka těžkého života na farmě. A ještě Příběhy veterináře. Taky O lidech a slepicích, ale tam už... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 16.8.2015
Tak jsem našla toto, ale je u ještě jeden, myslím. Tam bylo i o velikosti kurníku atd.
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 16.8.2015
Ahojky. Koukám, že je tu víc lidí praštěných jako já. Chovám kočky - mainské mývalí a po zahradě mám několik plemen slepic. Chytré vlašky, hodné maransky, miláčky mazlivé kosovské kokrháče, a brzo opět araukany (ty první mi vymydlila liška, která pro... celý příspěvek >
Rosolovité vejce, 16.8.2015
Napadá mě jedině možnost, že skořápka je příliš tenká, vejce starší a bílek vysychá, tím pádem tuhne a drží na skořápce. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika