Příspěvky uživatele - 245.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nadržený kohout demoluje slepici, 18.11.2013
Ahojte. V létě jsem dostala slepici, Araukanu. Ale dostala jsem ji hrozně oškubanou kohoutem. Celá záda a kloub křídel. Bohužel můj kohout si ji taky oblíbil a peří nemá šanci dorůst. Je blbá, místo aby mu utekla a schovala, jako ostatní, když... celý příspěvek >
Zelená vajíčka, 3.11.2013
Ty stránky jsou parádní. Sice nerozumím anglicky, ale některé slepice jsem v životě ani na fotce neviděla. A překladač teda s obsahem dělá divy. :D
Jak krmit slepice, 3.11.2013
Na ten salám pozor, měla byste to maso dobře uvařit. Ty salámy jsou určené pro psy, kterým se to nutně vaří. Mohou tam být zárodky nemocí. Já jim dělám směs rýže, salám pro psy, mrkev, hrášek, třeba i těstoviny, a brambor pár, vše ale uvařím. A... celý příspěvek >
Jak krmit slepice, 3.11.2013
Já jim lovím ryby z jezírka. Přemnožují se nám. Ale krájením ryb se nezdržuju, hodím jim celé. I 7cm velká ryba je roztrhaná sežraná.Za chvíli není po rybě ani amátky. Občas koukám na slepice, jak koukají do té vody na ty ryby, a mám pocit, že holky... celý příspěvek >
Slepice si vyzobávají peří, 26.10.2013
Jo, jo, pane drůbežář, konzerva pro lidi je hrozná, smrdí, a vypadá jako pěkný blivajz, oproti konzervě pro kočky, v které jsou kusy masa, krevety, a nádherně voní. Dát vám ji na chleba, tak se olizujete jako kocour. No pokud rozumíte i vy slepicím,... celý příspěvek >
Slepice si vyzobávají peří, 26.10.2013
My se ale nehádáme, diskutujeme. Proč se hádat, pan Drůbežář ani já nemáme důvod. On nejí vejce od mých slepic, a já dávám pár granulí. Náhodou nepíše urážlivě, a má svůj a já svůj názor..  Hlavně ať jsou pipky spokojené. A já z nich mám... celý příspěvek >
Slepice si vyzobávají peří, 6.10.2013
Děkuji za kázání, pane Drůbežáři. V dobrém. Neumíte si představit, jaké laboratoře má třeba francouzský výrobce granulí pro kočky RC. A jak se vzájemně jednotliví výrobci hlídají, dělají rozbory výrobků "protivníků". Stačilo by objevit stopové prvky... celý příspěvek >
Jakou napaječku slepicím, 15.9.2013
Já jsem vyzkoušla různé napáječky. Nejdřív klasické plastové napáječky, které jdou i zavěsit. Takový kyblík s výtokem na misku. Zavěsit to sice lze, ale slepice do toho ťuknou a už to je nakřivo, voda vyteče. Postavit to na podlahu - je to hned... celý příspěvek >
Kde koupit slepice - Brno-venkov, 15.9.2013
Není problém vyhledat si inzeráty z vašeho okolí, od vesnických chovatelů. Já takto koupila všechny slepice, různá plemena, protože chci mít hezké slepice a jsou prostě jiné, než ty křížené "snášedla". Pár korun navíc se vrátí. Tak hurá do toho
Kurník - izolace?, 3.8.2013
Ahojte. Pročetla jsem na netu kde co, a závěr je: stavím kurník, izolovaný vatou. Stojí na kůlech. Venkovní stěna je z OSB 3 a 4, PD. Vata klasika, vnitřní stěny jsou obložené dřevěnámi plovoucími podlahami pero drážka. Čili spáry ve vnitřní stěně... celý příspěvek >
Nášlapná krmítka pro drůbež, 21.7.2013
Ahoj. To krmítky z petky je sice funkční, ale slepice mi ho pokaždé zbouraly. Stejně jako kybl s dírou taky převrhly. Vyrobila jsem jiné, funkční, ale... Je dřevené, venkovní. (Už mám dost krmení ptáků v okolí, teď v létě mají dost jídla všude, v... celý příspěvek >
Slepice si vyzobávají peří, 8.7.2013
Kvalitní kočičí granule a kapsičky léčiva ani nic špatného neobsahují, to je hlídané patrně víc než jídlo pro lidi. Za granuli od mých koček (mám chovnou stanici MCO) slepice udělá cokoli. Jako cvičený lachtan. Občas je tím rozmazluju. A masová... celý příspěvek >
Odčervování slepic, 8.7.2013
Moc ne, platila jsem asi za 15 tablet 30Kč, nebo tak nějak. U veterináře. Tak by to nemělo být asi moc jiný, jen si zavolejte do ordinace, aby to vůbec vedli. Ne každý má léky i pro slepice.
Odčervování slepic, 8.7.2013
Dobrý den. Možná každý neodčervuje, já ano. Mám od veterinářky Entizol. Dávám jim to večer před spaním normálně do zobáku, je to lepší než do jídla, nemá potom každá stejný díl. Ale já mám sbírku jen 8 rozmazlených slepic a krasavce kohouta, které... celý příspěvek >
Kohout velký a těžký, 30.6.2013
Dobrý den. Velký kohout slepice trošku zoškliví. Odrbe jí peří na zádech, a i okolo hlavy, ale to dělá i menší kohout, mladší, než se naučí... Že by ji zabil, tak to jsem neslyšela, jen to nebude krasavice. Pokud ale máte pipky nějakého zdrobnělého... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika