Příspěvky uživatele - 49.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rychlerostoucí keř s ostny, 14.9.2016
Dobrý den, lidi mi lezou na sad  (oplocenku zvednou nebo protřihají), který máme mimo obec. Potřebuji dát na jeden úsek neprostuný živý plot, který z těchto dvou - dřišťál juliin nebo hlohyně šarlatová - budou lepší v těchto... celý příspěvek >
Hryzec, 12.11.2015
Jinak ty nory ktere jsem vcera ruzne ponicil (nechal odkryte nebo naopak zavalil vchod) dnes vypadaji stejne a navic jsem v tech chodbickach nenasel zadne zbytky rostlin tak doufam, ze to hryzec neni. Stromy take vypadaji vitalne tak snad tam mam jen... celý příspěvek >
Hryzec, 12.11.2015
Sad neplanuji jen tak rychle rusit, kdyz jsem ho lonsky rok zalozil :-) ale dekuji za informaci, to me potesilo, ze stromu nevadi ta oka a ze muzu udelat kos relativne maly.
Hryzec, 11.11.2015
Mate nekdo zkusenosti, jestli jdou hryzci i po korenech tresni a oresaku? Mame na novem sade cca 100 stromku vsech moznych druhu a mam obavy aby to pres zimu nepozrali. Myslel jsem, ze bych kolem jiz zasazenych strromku zakopal do urovne skaly (ca 60... celý příspěvek >
Mráz, 24.10.2015
No moc velký smysl mi taková cedule nedává. Asistenci policie si můžete zavolat i v případě, že tam takovou cedulku nemáte a i když ji s tou cedulkou zavoláte, rozhodně nedonutí případné nežádoucí sběrače zaplatit přemrštěnou cenu. Tak maximálně je... celý příspěvek >
Mráz, 24.10.2015
To byla jablka? V tom případě je cena 45,90 za kg neuvěřitelná pitomost a nebo vtip. Krásná jablka přímo ze sadu ale samozřejmě už otrhaná se dají koupit za 25 korun za kilo.
Poraďte se založením ovocné zahrádky, 5.10.2015
Děkuji za odpověď. Máte pravdu, že něco teoreticky nastudováno mám, ale obávám se, že praktické znalosti to nenahradí. Sklípek bude asi největším problémem, to máte pravdu také, máme samostatnou místnost přistavěnou k samostatně stojící garáži,... celý příspěvek >
jak se zbavit mšicí na ibišku, 3.9.2008
myslíte taky mne to napadlo, ale chtěla jsem zkusit něco nechemického mám doma dvě malé děti
jak se zbavit mšicí na ibišku, 3.9.2008
mám na ibišku mšice neví někdo jak se jich rychle zbavím?děkuji
Neznámá vajíčka? Poraďte co to je, 30.8.2008
Dobrý den v poslední době mně něco klade vajíčka či co na šňůry od prádla  je jich vždy celý štráfek a zpočátku jsou bílá a behem dne dvou postupně zhňednou až zčernají a pak se z toho cosi asi vyklube ale nevím co to může být.máte s tím někdo... celý příspěvek >
Homelite F3055 X MacPac 300 McCulloch X Al-Ko BC 4125, 21.6.2008
F3055 je docela povedenej model, lepší než ty nový typy... jinak výkon motoru se podle nový normy měří při pracovních otáčkách (na který je mašina seřízená) a ne při maximálních otáčkách jako se uvádělo doposud, tzn výkon je papírově slabší ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika