Příspěvky uživatele - 210.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hálky na malinách, 30.8.2020
Jen oživuji téma: je něco nového po 12 letech? Mám na malinách na letošních výhonech boule, na jaře jsem všechno poctivě vyřezala. Máte někdo zkušenosti? Na internetu jsem jinou radu nenašla, než řezat.
Maliník Tulameen - zkrácení letošních výhonů, 17.8.2020
Děkuji za odpověď, ale trochu se v tom ztrácím. Vyhony, které leros rodily mám již téměř všechny odstraněné. Ty, které vyrostly letos mám tedy zkrátit až příští rok na jaře?
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 17.8.2020
Díky za dotaz. Loni jsem koupila Karmen, letos jsem chtěla koupit Invictu. Na tu tady nejsou dobré reference. Podle diskuze to vypadá, že budu shánět bílou Reflambu.
Ostruziny - nedozrete, resp. svetle miesta, 17.8.2020
Pokud je to vlnovník, konzumovat by se to mohlo - jsem někde četla. Ovšem, já se přikláním spíše k úpalu. Mě to trápilo par let a letos jsem si dala práci a jak hlásili celý den jasno, zastínila jsem to bílou netkanou textilií a mám je pěkné. Ty... celý příspěvek >
Maliník Tulameen - zkrácení letošních výhonů, 17.8.2020
Zkracujete někdo letošní výhony maliníku Tulameen? Mám je už přes dva metry vysoké, loni taky a úroda velká není. Jsou na slunci, ne na úpalu. Má zastřižení tohoto jednouplodícího maliníku vliv na plodnost?
Je to černý sršeň?, 8.8.2020
Nebyla to spíš drvodělka? Mně se nezdá, že by hmyz, který sbírá pyl a nektar, takhle rostlinu zničil. Někdy se v kytkach "hádají" vrabci a poničí je...
A co vaše švestky 2020, 8.8.2020 Obsahuje fotku
Čačanská lepotica. Bechyně, 406 m n. m. Už brzo bude ;) Letos je opravdu úroda a zdravé plody.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 2.8.2020
Už od nich nic neberu. Objednala jsem si trávu, poslali mi jinou - černou a od další květiny jsem dostala dvě růžové, i když jsem objednala dvě různé barvy. A jako bonus to nebylo popsané a ani na faktuře změněné. Takže pěstujete, nevíte co.
Proč mi žlutne ňaťový petržel?, 1.8.2020
Přehřáté kořeny, ulité a ty čerstvě vzešlé oštípali ptáci. Dejte truhlík na zem, a u čerstvě vzešlých udělejte z alobalu mašličky na niti. Ovšem, dnešní sídlištní ptaci se už ničeho nebojí.
Skvrny na rajcatech, 30.7.2020
Použijte postřik na list třeba Wuxal (vstřebatelný vapníknpřes listy) nebo jiný..Je to dost drahé, asi 160 Kč, ale funguje to. Mate to na několik let. Hnojivo - vápník do půdy moc nedoporučuji. Je to.pomalá metoda. Musela byste mít rozbor, jestli... celý příspěvek >
Okus plodů paprik - svinky?, 12.7.2020
Svinky určitě ne. Mám jich opravdu hodně a tohle jsem ještě neměla. Mně chodí ničit úrodu kosi, ale tohle nenínod nich.
Invazivní rostlina - plevel? (čtyřlístek - jetelíček - šťavel?), 6.7.2020
Nejlepší je Bofix na dvouděložné plevele. Druhý den je po šťavelu. Totalní herbicid je pomalý a semena stačí dozrát.
Rajčata pro rok 2020, 16.5.2020
Na sazenice používám kelímky od velkých jogurtů Hollandia, které mají širší spodní část a popisuji je čísly lihovou fixou. Čas od času popis oživím. Pak mám seznam v notýsku, abych věděla, co které číslo znamená. Tak se dají sazenice přenášet a... celý příspěvek >
Pestovani vodniho melounu v nadobe?, 16.5.2020
Zkoušela jsem hokkaidó dýně na záhoně a u plotu. Na záhoně množství plodů, na plotě dva, tři. Myslím si, že tak velkým rostlinám nestačí jen jedny kořeny, ale na záhoně si ze šlahounů znova zakoření a posílí. Rostlina, která se šplhá po plotě, si... celý příspěvek >
Keřová višeň, 19.4.2020
Zdravím po pěti letech. Máte už zkušenosti s keřovou višní?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika