Příspěvky uživatele - 133.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze postupným výsevem prodloužit plodnost okurek?, 19.10.2020
Tak určitě. Hlavně když je v noci 5°.
Slepice - kolik potřebují místa, 20.9.2020
Malý plastový necelých 600€. Za těch 10 let se dají koupit kurníky i v ČR. Zvolte nějaký teplejší, neteř měla hezký jen z prken a slepicím byla v zimě zima.
Ako založiť nové jahodovište, pod fóliou?, 9.9.2020
Jen detail - tohle je tkaná a upravená textilie, rašlové úplety jsou pytle na brambory a některé stíněnky.
Víčka na rajském protlaku hned po zavaření vypouklá nahoru, 31.8.2020
Vystrašená americkými weby, kde u rajčat doporučují autokláv jako u masa, jsem sterilovala na 100°, pak jsem přešla na 80°. Jen loupu a čtvrtím. Při vyšší teplotě se dole odděluje voda, ocet nesteriluje, ale brání množení botulobacilům. Ale chuťově... celý příspěvek >
Ostruziny - nedozrete, resp. svetle miesta, 16.8.2020
Není to nijak škodlivé, ale při větším postižení je plod bez chuti. Jediný registrovaný přípravek je Nissorun, u malin se má aplikovat po sklizni, u ostružin by to muselo být naopak na jaře, vzhledem k tomu, že plodí do zámrazu.
Povinnosti vlastníků pozemků, 14.8.2020
Tohle je starý kousek diskuze, ale chmel vyroste 6 m určitě rychleji, než fazole. Jak ho uhlídat na místě je ovšem druhá otázka.
Povinnosti vlastníků pozemků, 14.8.2020
Nově platí, že kdo chce hrazení, tak si ho staví a je jeho. A proč by měl být jeho plot na vašem pozemku?
Povinnosti vlastníků pozemků, 13.8.2020
Žádejte rozdělení pozemku, jinak můžete žádat po spoluvlastníkovi podíl na nákladech nutných, ale pozemek není barák, těžo definovat nutné náklady. Doporučuji poradu s právníkem.
Uschlá třešeň, 12.8.2020
Záleží také na půdních podmínkách a čemu říkáte zalévat stromy. U mne vytekl 200l sud během půldne a vlhká zem měla průměr 30 cm. Po týdnu by to bylo možná jiné, ale 20 konví asi každému stromu nedáte.
Moniliová hniloba, 12.8.2020
Na aliexpres v nordicnStore aktuálně 3*15m za 200,- Nějaký prodejce posílá z Čech, takže by doručení bylo rychlejší, ale cena je cca trojnásobná. Hledejte Insect garden Net hunting Blind Garden Netting. Našla jsem i ty celostromové kryty, i větší než... celý příspěvek >
Rybíz - co je to za nemoc?, 10.8.2020
To je úplně normální postižení mšicí rybízovou. Část listů je perfektní a ty zkroucené už se nenarovnají. Možná by zastřižení těch pokroucených špiček u stromkového vedlo k rychlejšímu rozvětvení, tam už asi růst pokračovat rovně nebude. Pokud tam... celý příspěvek >
Rubus occidentalis - zaschle plody, 7.8.2020
Po odplození staré výhony běžně ztrácí barvu. S tím odnožováním - mám klasické maliny, ne tyhle americké, a u nich se takové množství výhonů dělá právě při zakrslosti maliníku. Zdravé vyženou výhony silné jako prst v jednotkovém množstí - i ve... celý příspěvek >
Určenie odrody, 3.8.2020
Tady u Slaného jím Ontario týden. Překvapením je letošní výskyt plodů na odkopku po prarodičích, má to plody téměř shodné s Ontariem. Ontario jde od pecky až zralé, nezralé jsme zavařovali vcelku. Takže klidně můžete mít povedený semenáč, nebo... celý příspěvek >
Rubus occidentalis - zaschle plody, 1.8.2020
Zahradní malina není lesní.  Ukončete sezonu ustřižením loňského výhonu. Množství malých výhonů se mi zdá příliš vysoké, jestli je to fytoplazmová zakrslost, tak je to na likvidaci. Proveďte výběr šlahounů na příští sezonu - dva na... celý příspěvek >
Očkování meruněk a nektarinky, 24.7.2020
Děkuji, přišly mi z fotografie silnější, ale to je až po odřezání nad očky. Musí tedy být mladé dřevo. A klasické očkování, tedy konec výhonu ponechat a odstranit až na jaře. Tak budu trénovat na kořenových výmladcích.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika