Příspěvky uživatele - 236.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovica, 11.1.2024
Dobrý den, pokud si přejete mít destilát z durancií se silnou mandlovou chutí, musíte si pořídit plody z Horňácka. slosar-petr@seznam.cz
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 26.10.2022
Běžně se používá 20%. Doporučuji 100 ml (deci) na 100 kg kvasu. Kyselina citronová je trikarboxylová kyselina, která není vhodná, protože ve vodném prostředí dekarboxyluje, což znamená, že uvolňuje -COOH ze své molekuly a tím se kyselost ztrácí. PŠ
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 25.10.2022
Hrušky mají podobný obsah cukru jako jablka, ale na rozdíl od nich nemají skoro žádné kyseliny, a proto jsou snadno napadnutelné křísotvornými kvasinkami. Proto se doporučuje hruškový (ale i třešňový) kvas dokyselit zředěnou kys. sírovou či vhodnější... celý příspěvek >
Dlouhodobé skladování slivovice, 14.3.2022
A jak s tou kolonou komunikujete? slosar-petr@seznam.cz
Dlouhodobé skladování slivovice, 20.1.2022
Pokud chcete archivovat např. slivovici doporučuji kvalitní korek, dostatečně dlouhý a špuntovačku. Vrch je třeba zalít včelím voskem. Ovšem archivaci jen tehdy, pokud pro to máte věru závažný důvod, např. narození dcery či vnučky, jiný důvod mě... celý příspěvek >
Hruškový kvas kde mohla nastať chyba?, 13.11.2021
Nemůže to vyjít nikdy, nuly dosáhnete pouze u destilované vody. PŠ
Hruškový kvas kde mohla nastať chyba?, 9.11.2021
To, že jste do kvasu přidal 2% cukru bylo správně, i když to zákon o lihu zakazuje. Autoři tohoto zákona netušili a neví to ani dnes, že i 1% ní přídavek cukru do kvasu významně prodlužuje jeho životnost a tím i zpracovatelnost. Chba byla v ve vodě.... celý příspěvek >
Dřevo do destilátu, 20.12.2020
Také to mám odzkoušené. Funguje to, ale kdo má čistý etanol? Ta koncentrace EtOH je správná. slosar-petr@seznam.cz
Destilace - základní dotazy, 22.11.2020
Asi bych měl opět upoztornit na to, jak poznat konec odběru úkapů. Chápu, že se na mě bude řada čtenářů zlobit, že to už zase uvěřejňuji, ale mám ten pocit, že je to zase nutné. Po uvedení lutru k bodu varu dopručuji snížit příkon do vařáku tak,... celý příspěvek >
Umytí měděných částí před 2D, 13.11.2020
Napsal jste to moc hezky. Přeji vaší měděné aparatuře časté mytí kys. solnou. PŠ
Umytí měděných částí před 2D, 11.11.2020
Lituji, ale pravdu jsem měl samozřejmě já a vy byste se měl spíše divit tomu, že jsem tu citovanou knihu dočetl až sem. Pokud si někdo myslí, že bude čistit měděnou destilační aparaturu pomocí HCl, měl by vědět, jak zajistí absenci vzduchu.... celý příspěvek >
Dřevo do destilátu, 29.10.2020
Samé dobré postřehy. Ovšem záleží na základu destilátu a taky, do jakého, tepelně upraveného, tvrdého dřeva (např opálením) je aplikujeme. Domnívám se, že pro tyto variace se hodí pouze destilát z jablkovice, vínovice či obilných destilátů. Podle... celý příspěvek >
Umytí měděných částí před 2D, 28.10.2020
Doporučuji Vaší pozornosti E. Votoček: Chemie anorganická, str.663, Praha 1945. Na šestém řádku odspodu se můžete o vlivu HCl na kovovou měď dočíst. PŠ
Umytí měděných částí před 2D, 25.10.2020
Tak to už nezbývá, něžli abyste zašel do drogerie, koupil kys. solnou, nalil do skleničky a přidal měděný plíšek. Za chvíli to zmodrá a plíšek bude na vzduchu zářit čistotou, ale ne dlouho. A Beketov se zabýval elektropositivitou především v řadě... celý příspěvek >
Umytí měděných částí před 2D, 18.10.2020
Pokud smícháte kys. citronovou, která je mimochodem trikarboxylovou kyselinou ve vodných roztocích bohužel málo stabilní, se solí, a touto pastou ošetříte měděný povrch, v žádném případě povrch mědi nepoškodíte v tom smyslu, že by se ztenčila... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika