Příspěvky uživatele - 147.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňkotřešeň Aprikyra, 17.1.2021
Aprikyru som sadil na jeseň 2019, kúpenú ako čerešňo - marhuľu. Na rastlinnom pase však bolo slivko - marhuľa. Bral som to ako preklep, až kým som nedávno nenatrafil na článok, kde bolo uvedené že je to kríženec marhule a trpasličej čerešne,... celý příspěvek >
Kněžna Olga, Princess Augusta, 6.7.2020
Tak nakoniec sa v polovici júna prebrala aj Augusta.Z 39 štepov sa 38 chytilo, takže úspešnosť celkom dobrá.
Kněžna Olga, Princess Augusta, 31.5.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, pripájam aktuálne foto urodzených dám.Z foto je zrejmé, že z Olgy niečo bude, ale obávam sa, že Augustu som na jeseň nezasadil, ale pochoval (pohřbil). Neviem, do kedy je šanca, že štep sadený na jeseň sa preberie, ak to nespravil do... celý příspěvek >
Hruška - choroba,alebo problém s výživou, 30.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deň, na Boscovej fľaške sa mi objavili na mladých výhonoch čierne plochy.Sadená bola na jeseň, južné Slovensko.Neviem, či to je z fotiek zrejmé, ale na výhonoch sú čierne plochy.Ťahajú sa od miesta, kde vyrastá list smerom dolu až k miestu,... celý příspěvek >
Sháním Jabloň PIROS, 24.4.2020
Zdravím, Vajda Čaklov, majú na MM106.
Malinoostružiny - řez, 15.4.2020
Zdravím, v tomto videu je dobrý návod na ostružinu, rez je rovnaký aj u malinoostružiny.
Jablká s pevnou dužinou, 3.2.2020
Dobrý deň, máme v obľube jablká s pevnou dužinou.Zatiaľ mám Pinovu, Fuji a klony. Viete mi poradiť ďalšie odrody s podobnou vlastnosťou? Ďakujem
Podpníky, 1.2.2020
Ak by niekto zháňal podpníky, širokú ponuku majú v zahradnictve klivia.
Kněžna Olga, Princess Augusta, 20.1.2020
Z toho, čo som vysadil by po Talizmane mali dozrievať: Anjuta, Antonín Veľký, Arsenevský, Grof Monte Christo a Moskovský čierny tabuľkovo cca 2 týždne.
Kněžna Olga, Princess Augusta, 19.1.2020
Pekný krík. Čo sa teploty týka Odesa - Nové Zámky sú tam minimálne priemerné rozdiely teploty. Ale porovnával som iba mestá, je možné, že južná oblať Odesy je teplejšia.
Kněžna Olga, Princess Augusta, 18.1.2020
Zdravím Vás,  určite sem potom napíšte, ako sa jej na labruske páči. Čo sa veľkosti týka, nie som až tak náročný, komerčné foto beriem s rezervou.Odrody z východu ma zaujali vyššou odolnosťou.Mám ich u rodičov 20 km od miesta bydliska a... celý příspěvek >
Kněžna Olga, Princess Augusta, 17.1.2020
Zdravím, Váš príspevok ma potešil, keď má prvá úroda pri preťažení cukor 20 a váhu 10g v 430 mnm, u mňa na juhu SK v 140 mnm by mohla mať slušné výsledky.Ak sa k nejakým dopracujem, dám vedieť.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 16.1.2020
Ďakujem, azbuku bohužiaľ neovládam, ale za pomoci prekladača som trochu múdrejší. PL je oficiálny predajca a v Kolíne ponúkajú aj možnosť návštevy, tak snáď dávajú pozor :) Ako som tu čítal na fórach, k zámenám prichádza aj pri renomovaných... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 16.1.2020
Dobrý deň, nemáte niekto skúsenosti s týmito odrodami? Názvy píšem tak, ako boli na visačke. Kišmiš Arseněvský - kúpené u Jonáš Kolín Odyseja - kúpené EDEN Poľsko Rád by som sa o nich dozvedel viac, resp. získal info aj odinakiaľ,ako... celý příspěvek >
Kněžna Olga, Princess Augusta, 12.1.2020
Áno, niekoľko kusov vrátane spomínaných mám od neho. So starším pánom je trochu ťažšia komunikácia. Práve pre tie názvy som sa pýtal na synonymá :) A taktiež, si zvyknem popisy vždy overiť z viacerých zdrojov, no pri týchto dvoch som nemohol... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika