Příspěvky uživatele - 180.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Likvidace svlačce a pcháče ze záhonu, 6.5.2020
Tak jsem potřela všechen svlačec, který měl 10 a více listů. Některý už byl docela mohutný a rozvětvený, tak snad to zabere aspoň na ten nejbujněji rostoucí. Podkládala jsem si pod něj tvrdší papír, aby zachytil co ukápne, takže se do půdy snad nic... celý příspěvek >
Likvidace svlačce a pcháče ze záhonu, 5.5.2020
Děkuji za upozornění na nutnost suché půdy, to by mě nenapadlo. Rozrostlejší svlačec zkusím potřít zítra, to už bude půda po včerejším dešti určitě suchá. Ostatní vytrhám a holt ho budu krotit ještě tak do srpna, pak ho nechám růst, ať je co... celý příspěvek >
Likvidace svlačce a pcháče ze záhonu, 3.5.2020
OK, tak já svlačec před zasazením rajčat zase jenom oškubu a na podzim po jejich likvidaci ho vezmu celoplošně, to už bude mít listové plochy určitě dostatek (a květů taky). U pcháče v jahodách ale do květu čekat asi nevydržím, jak musí být velký,... celý příspěvek >
Likvidace svlačce a pcháče ze záhonu, 3.5.2020
Tak já to zkusím, snad to opravdu nebude mít na budoucí rajčata vliv, děkuji za radu.
Likvidace svlačce a pcháče ze záhonu, 3.5.2020
No já už s nimi také žiju pár desítek let a nikdy jsem o likvidaci herbicidem neuvažovala. Jenže ten svlačec mi už trochu začíná přerůstat přes hlavu. Před 2 týdny jsem připravila záhon po zimním zaorání zeleného hnojiva, vytrhala všechen plevel a... celý příspěvek >
Likvidace svlačce a pcháče ze záhonu, 2.5.2020
Mám připravený záhon na výsadbu rajčat. Loni tam byly dost zanedbané jahody zaplevelené svlačcem. Hodně jsem ho při rytí vyházela, ale letos zase vyrazil. Snažila jsem se ho vyrýt, moc úspěšná jsem ale nebyla, kořeny má hodně hluboko a nahoru jenom... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 27.4.2020
Ještě mám jeden dotaz, trochu postřiku mi zbylo, vydrží nějaký čas použitelný? A pokud ano, jak dlouho? Že bych s ním ještě stříkla jabloně, až odkvetou.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 27.4.2020
Vše smícháno a postříkáno, tak snad to vše zafunguje na co má. Děkuji za pomoc a cenné rady.
Jaké smáčedlo?, 26.4.2020
No já nevím, co jsem se tu tak dočetla, tak se smáčedlo používá nejenom na jmenované rostliny. Mělo by zajistit rovnoměrné pokrytí listů postřikem, aby se na nich nedělaly kapky, které pak snadno stečou. Když postřik po nanesení steče, aniž by ulpěl... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 26.4.2020
Tak hrušeň už mi odkvetla, tak bych asi měla postříkat podruhé, snad se už konečně utiší vítr. Koukala jsem ale, že mám na hrušni také mšici, můžu přidat do postřiku Score + Dithane ještě Mospilan proti mšici? Jsou to už 3 látky (se smáčedlem 4), tak... celý příspěvek >
Jaké smáčedlo?, 25.4.2020
Ráda bych používala do postřiků smáčedlo, ale nevím jaké vybrat. Původně jsem měla vyhlídnutý Agrovital, hodně se tu ale chválí Silwet star. Je ho sice za stejnou cenu polovina, ale možná ho také stačí přidat menší množství. Máte někdo zkušenosti s... celý příspěvek >
Zasychání listů růže, 15.4.2020
Děkuji za reakce. Snad je to opravdu jenom omrzlé a růže se z toho dostane a bude dál pučet, i když zrovna dnes ráno zase bohužel trochu mrzlo. Jinak růže občas v tomhle suchu zalévám, ještě je tedy také trochu přihnojím. Dám časem vědět, jak se to... celý příspěvek >
Zasychání listů růže, 14.4.2020
Opravdu nikdo netuší, co by mohlo být příčinou zasychání listů růže? Ráda bych jí pomohla, ale nevím jak.
Zasychání listů růže, 13.4.2020 Obsahuje fotku
Přikládám ještě druhý obrázek, a mám ještě technický dotaz. Jak přiložit k příspěvku víc než jeden obrázek? Je to tady běžné, ale nepodařilo se mi přijít na to, jak toho docílit.
Zasychání listů růže, 13.4.2020 Obsahuje fotku
Růže pěkně vyrašila a najednou jí začaly zasychat listy. Ty nejmladší už jsou úplně uschlé, starší částečně schnou od špičky. Žádného škůdce jsem ani po důkladné prohlídce nenašla (ani z rubu listů), mráz se mi taky nezdá, mrzlo už více než před... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika