Příspěvky uživatele - 180.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelené hnojení, 26.9.2019
No úplně nejjednodušší by to bylo zarýt rovnou bez sekání, jenom to prostě otočit. Myslela jsem, že za ten podzim to zase tak moc nenaroste a bude to stačit. Pokud zelené naroste víc a bude potřeba ho posekat, tak můžu vyzkoušet doporučenou metodu a... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 25.9.2019
Zajímavé, tak to mám zase dilema, zda zarýt i to listí, nebo jenom zelené hnojení. Tak uvidíme, kolik se mi listí podaří nashromáždit, když ho budu mít opravdu hodně, tak třeba něco předem posekaného přidám.
Zelené hnojení, 25.9.2019
Děkuji za vysvětlení. Na zelené hnojivo bude tedy evidentně lepší ten nachový. Luční chci na delší dobu, má vydržet několik let, tak ho dávám na různé nevyužité místa na zahradě, přijde mi lepší než tráva.
Zelené hnojení, 24.9.2019
Tak jsem si něco o jeteli nachovém přečetla, ale jakou má výhodu oproti jeteli lučnímu mi nějak pořád uniká. Je vyšší, ale jestli roste rychleji jsem se nějak nedočetla. Jinak v Brně lze sehnat oba druhy např. od Pronachem, poslání je ale za 120... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
No tak já něco zkusím zarýt, uvidíme jak to půjde.
Zelené hnojení, 24.9.2019
No nevím, zarývat listy, to bude asi ještě o dost pracnější, než zarývat to zelené hnojení, přijde mi to už docela komplikace. Ty co "shrabu" ze zahrady sekačkou s trochou zeleného budou, tak ty hodím na kompost, a ty co si přivezu z venku asi nechám... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
No jsem z Plzně a už jsem se na jetel ptala a nikde ho nemají. A to máme těch prodejen docela dost: OBI, Baumax, Bauhaus, Hornbach (tam měli tu hořčici s řepkou, aspoň něco), ptala jsem se i v zahradnictví Rašelina, ale nikde samotný jetel nemají,... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
Momentálně nic volného nemám, taky až po rajčatech. Myslíte, že ho ještě můžu zkusit vyset do kelímků, a až zmrznou rajčata, tak zrýt záhon a hned sadit? Nikdy jsem zimní salát nepěstovala, nemám s tím vůbec zkušenosti. Chtěla jsem taky zarýt ten... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
Možná je to hloupý dotaz, ale lze letní salát vyset (případně vysadit předpěstovaný) už brzy na jaře? Není třeba zase náchylný na ranní mrazíky?
Zelené hnojení, 24.9.2019
Jetel bych sehnala ráda, nejenom ten nachový, ale i obyčejný luční. Bohužel ho u nás nikde neprodávají a kupovat ho po internetu, kde mi vyjde poštovné víc než ten jetel, to se mi moc nechce. Tak to řeším zatím tak, že sbírám semínka z rezatých... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
Ano, to jsou, ale já to koupila ve směsi - 80 % hořčice a pouze 20 % řepky. Nevím, která je na zelené hnojení lepší, která je vůči nemocem odolnější, ale praktičtější je rozhodně ta hořčice, protože má světlé semena a tak je vidět, kolik jsem toho na... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
Jahody mám nyní pouze Karmen. Kdysi jsem měla ještě Ostaru a Senga Senganu, ale Ostara mi nechtěla odnožovat a Sengana nějak zašla, když nebylo na zahradu tolik času a jahody jsem zanedbávala. Přežila jenom ta Karmen a protože nám stejně chutnala... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
A nějaká odrůda jarního hlávkového, co je odolný proti vybíhání do květu, není? Já mám ten hlávkový přece jenom nejraději.
Zelené hnojení, 24.9.2019
Moc děkuji za rady. Zelené hnojení tedy zareju až koncem roku, semena myslím nehrozí, řepka kvete až na jaře a hořčice předpokládám také. Ohledně listí v kompostu, chápu to tedy správně, že listí z třešně, lípy nebo katalpy můžu přidávat do... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
Nadmořská výška je 330m (ve městě). Na začátku po dotazu, zda má cenu ještě něco vyset, tak psal Petr z H, že to ještě smysl má. Druh zeleného hnojení mi nikdo moc neporadil (kromě přebytku semen, ale ty já nemám), hořčice s trochou řepky (20... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika