Příspěvky uživatele - 112.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převislá moruše má malé plody, 25.6.2022
Dobrý den, chci se Vás zeptat, v čem může být problém. Že převislá moruše PINDULA ALBA má velmi malé plody. Zároveň nemá listy, a z kmínku jí vyrůstají 2 výrůstky, které plodí bílé plody. Děkuji za odpověď. S pozdravem -funny-
Zakalená slivovice, 7.1.2022
Kojenecká voda na ředění není vhodná, má moc minerálů. Použite Dobrou vodu, skoro bez minerálů. Stačí se podívat na štítky na láhvi a vidíte rozdí ve složení.  Lu.
Vysiření sklepa 150m3, 17.9.2021
Vše ucpat, vysířit a nechat cca 6-8 hodin uzavřené. Potom větrat co nejvíce, počítejte s tím, že plyn (je částečně jedovatý) bude cítit po vyvětrání asi 2-3 týdny. Vše kovové, co není dobře natřené musí ven, jinak zrezaví. Sklenice s víčky mohou... celý příspěvek >
Přesazení stromku, 9.8.2021
Proč by to nešlo. Přesazovali jsme slivoň asi před 3-mi roky. Byla na místě již asi 8 roků. Kmen síly cca 7 cm. Použili jsme autobagr. Bal stromu po vykopání měl rozměry cca 80 x 80 x60 cm. Dospod nové jámy dáno hnojivo, následně vrstva půdy a teprve... celý příspěvek >
Benzínová sekačka vs. Aku sekačka, 28.2.2021
Aumulátory vydrží rozhodně více než 2 roky. Bratr má jednu z prvních AKU sekaček Bosch, výrobce akumulátorů dle štítku bylo Polsko!!!. Jakmile k němu půjdu zkusím vyfotit.  Stáří je nyní 8 roků, je ale pravda, že již poseče jen 2 koše a baterie... celý příspěvek >
Růže Ozeana, 18.1.2021
Děkuji, u Pelcových jsem si ji vyhlídkla, ale nemají ´ji v eshopu na prodej  :-(
Růže Ozeana, 17.1.2021
Dobrý den, chtěla jsem si do zahrady pořídit tutp růžii jako solitéru, ale nedaří se mi sehnat. Poradite mi, prosím, kde sehnat? Popř. nějaký jiný vzpřímeně rostoucí solitérní keř růže v růžové nebo bílé barvě s plným květem? Děkuji
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 12.1.2021
Odpovídám dle sebe, kvas z hrušek dělám již cca 30 roků. Odstranění nahnilého a podrcení. Částečně odstranění i stopek. Přidání vody málo, jen aby byl povrch kvasu tekutý. Cukr nerozpouštím, ale nasypu hned na drť a zamýchám. Dávka je 2kg/100... celý příspěvek >
Zimní údržba skleníku s vinnou révou, 6.1.2021
Mám jen 2 hlavy ve skleníku už asi 20 roků. Odrůdu neznám, je bílá. V té době ještě stolní odrůdy nebyly. Skleník je orientovaný podélně V - Z a délky asi 4,2 m. Hlavy jsou na severní!!! straně a to v rozích.  6 hlav je moc, a pokud jsou na jihu... celý příspěvek >
Rotovator do jilove pudy, 5.1.2021
U rotavátoru je důležitý tvar nožů. Pro lehké půdy tvar "L", pro těžké tvar táhlého "C". Pokud jsou na pozemku hroudy a musejí se rozbíjet motykou, tak chybí vápník a to dost.  L.
Hryzec a pořád hryzec, 23.12.2020
Přečtěte si teletext CT str.164. Klapací pasti zakázány atd. Dostanete mastnou pokutu.To mluví za vše. Za chvíli nebude moci chytat myši a hryzce ani kočka. Kam ta společnost spěje. Ať žije strana ochránců zvířat. Sláva, sláva.   L.
Výroba substrátu ze smrkových hoblin a slepičinců, 6.12.2020
Zkuste si na internetu najít příručku v pdf.: "Kompostování v domácích kompostérech". Má 12 stran a jsou zde na str.8 uvedeny poměry surovin jaké by měly být pro správný podíl do kompostu, aby rozklad probíhal co nejoptimálněji.   L.
Nádrž na vodu, 14.10.2020
Neriskujte. Bratr nechal před 2 roky asi polovinu IBC nádrže. Izoloval ji okolo spodu i kohout. Voda v kontejneru nebyla zmrzlá , jen slabě po obvodu. Přesto plastový kohout praskl. Šroubovací není, je napevno nalepen. Na zimu již vodu vypouští.... celý příspěvek >
Sázení brambor 2020, 3.8.2020
Včera když ještě nepršelo jsem byl na bratrově políčku. Má Marabel - porost natě střední velikosti, polehlejší, barvy zeleno-žluté, napaden plísní bramborovou. Hlízy velké až hodně velké - podlouhlé. Ze všech odrůd nať nejhorší a to již od počátku... celý příspěvek >
Růžice brokolic a květáků, 17.6.2020
Dobrý den, měl bych dotaz - radu od zkušenějších. Lze vysét po sklizni česneku cca 15-20.7 ještě květák. Jakou zvolit odrůdu zda pozdní nebo ranou.  Vím, že květák je rostlina krátkého dne. Zda květák dozraje a utvoří růžici. Jestli to někdo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika