Příspěvky uživatele - 168.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila hecht, 30.1.2019
Mám taky pilu Hecht 45 od konce roku 2014 a taky jsem tu o ní psal. Tedy vlastně o její užitné hodnotě/cena. I s „obskurními výpočty“ kolik stojí piv. Takže něco o dalším mé Hecht 45. V mezidobí jsem nechal opravit (srovnat) lištu a nabrousit řetěz... celý příspěvek >
Hnojenie močovinou, 21.1.2019
Močovina je dobré a koncentrované dusíkaté hnojivo. Tím i vlastně levné. Kolik dusíkatého hnojení ale potřebují vaše stromy nebo další plodiny to vám tu nikdo říct nemůže (možná i žádné), protože to nemůže vědět. Jsou ale určité příznaky na... celý příspěvek >
Umístění palírny, 15.1.2019 Obsahuje fotku
„Druhý konec světa“, no právě. Asi je to divné, ale bývalé Československo (i to Zakarpatí) je (mi) blíž. A možná vzhledem k Rakousko-Uherskému útlaku i ten Balkán. A na druhou stranu (na rozdíl od dětí), stále bezchybně přeložím výraz „top urko“.... celý příspěvek >
Umístění palírny, 15.1.2019 Obsahuje fotku
A ještě jeden obrázek k tématu. Pro milovníky rustikálna a nejčistčího zahrádkaření. JG
Umístění palírny, 15.1.2019 Obsahuje fotku
Je vidět, že SfK se „vyzná“. Připojuji obrázek jedné „vesela mašina“ z internetu označený „rumunka-pece-srpsku-rakiju“. Obrázek mě dojímá svým pokrokem (plastové sudy na kvas, tůje v pozadí). Z obrázku každý hned pochopí, že umístění v garáži... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 8.1.2019
Pan Petr z H, naprosto přesně a stručně. Děkuji. No, pan doktor Vysloužil v první větě píše, že nerozumí. Ale dál mi docela „mluví z duše“. Za současných možností preferuji jabka „kousat“ a čas trávit s dětmi couráním po lese, u vody. Největší... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 7.1.2019
Proboha (jako ateista), proč bych se měl dívat na videa primitivismů exhibicionistů z Anglie? Ještě že to není dosud (zaplať pánbů) povinné! Raději se dívám tam, kde jsou jména jako Heyrovský, Seifert (safra, nemaj moc česká jména), Vlček a vlastně... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 7.1.2019
Dobrý den. Co se týká těch programů, tak nevím. Neznám je. Je možné, že se u nich někdo zasměje. A konkrétně proč vlastně nemoštuji, když mám mošt rád. Jednou větou: je to příšerně pracné, nákladné a efekt mizivý, směšný. No, také jsem se vícekrát... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 6.1.2019
Bože, … (italská komedie), to je ale pokrok, od konce posledních 70 let minulého tisíciletí. (Myslím si, že budoucí archeologové a historici budou mít o čem mudrovat.) Od konce 70 let jsem vozil jabka moštovat do zahrádkářské moštárny v nedalekém... celý příspěvek >
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 20.12.2018
Tento příspěvek je v podstatě moje vlastní „úvaha“ na toto téma. Pěstuji jen keře. K pěstování uznávám jen odrůdy velkoplodé (nechci „dolovat“ z hromady trní kuličky jak článek malíku, prostě „střední velikost“ mi nefunguje). Protože nestříkám, tak... celý příspěvek >
Zavlažování - ochrana proti vyčerpání nádoby, 12.12.2018 Obsahuje fotku
Jak jsem pochopil Váš dotaz, tak hadice funguje, po ukončení čerpání, jako násoska. Aby to tak nebylo, je potřeba jí po ukončení čerpání zavzdušnit. A to v nejvyšším bodě zpětným ventilem. Nakouknutím na internet jsem uviděl třeba:... celý příspěvek >
Lysice 2018, 29.11.2018
Koukám a žasnu, Hliník se doopravdy odstěhoval. S lítostí. Není to škoda? Asi né. Jednoduché org. sloučeniny s OH jsou tedy víc kůl. JG
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 23.11.2018
Hm, to je pěkné „Kopat výsadbové jámy v tom betonu je očisteč...“. U nás (450 m/m) je samé bláto. Mám ještě k přesazování Jubilejní Kopaňů, Red Wing a Rondom. Taky Kassandra mi přerůstá. No, sníh fakt slezl a místo ve školičce potřebuji (čekají... celý příspěvek >
Jak naroubovat višeň (podnož)?, 21.11.2018
Taky „přemýšlím“ o naroubování višně a teď je tu toto vlákno. U starší višně nedaleko, zaplodily letos pláňky. Podle habitu a raného zrání jsem myslel, že třešně, ale jsou to višně. Do 100 m je několik plodících různých mladých višní, ale i... celý příspěvek >
Kedy odstrániť pásku, 14.11.2018 Obsahuje fotku
Připojuji dnešní obrázek sílení stejného roubu na konci prvního roku vegetace. Jedná se sice o slivoň, ale i na jiném ovocném druhu se dá znázornit rychlost zesílení roubu. Obvod roubovaného místa se zvětšil asi 2,5x. Protože u různých podnoží a... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika