Příspěvky uživatele - 234.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 23.3.2024
Hezký den, předem děkuji Petře z Pardubic. Můj email: jimpo1@seznam.cz Jirka Poděbrady. V září mě dozrávala pouze Farbaly, tak uvidíme.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 21.3.2024
Hezký den pane Petře, všiml jsem si, že máte kontakt na prodejce Farhialu. Mohu poprosit o jeho zaslání? V případě Vašeho souhlasu zašlu email. Děkuji Jirka, Poděbrady 
Odrůda meruňky pro začátečníka, 18.9.2023
Leskora OK
Opál, 25.10.2022
nedoporučuji tuto cestu... u tohoto prodejce jsem si předem telefonicky ověřoval dostupnost a pravost odrůdy Opal... objednal jsem podzim 2020 a koupil jaro 2021 4 x na M9 a letos jsem nechal pro kontrolu jednu sazenici zaplodit... v září jsem měl... celý příspěvek >
Nemoc švestky, 15.10.2022
u mě to většinou dělá Hálčivec višňový, Sulka z jara. J.
Jakou švestku vybrat?, 3.10.2022
z Vašeho výběru je u mne největší univerzál Č.Rodná... šárku má a je v poho.Není extrémě sladká jako Toptaste. Jde od pecky, zraje 2/2 srpen. Není náročná na řez.  Valjevka... chuťová loterie, Stanley... taková horší Č.Rodná, Wangeheimova..5... celý příspěvek >
Švestky 2022, 4.9.2022
se vším naprosto souhlasím, jen ta odlučitelnost od pecky Toptaste u mě nefunguje.JzP
Gabrovská se Bulharům povedla, 30.8.2022
...co lokalita, to názor Gabrovská u nás nic moc, ale Č.Rodná top každý rok. O Hanitě zbytečno diskutovat. JzP
Č. lepotica a Katinka, 11.8.2022
...Č.Rodná určitě stojí za zkoušku. U mě je s Toptaste nejlepší odrůdou. Č. Raná je spíše doplněk a povede se jednou za pár let.
Č. lepotica a Katinka, 9.8.2022
Čačanská Lepotica je u mě ve všech ohledech skvělá odrůda, až na jeden a tím je chuť. Nepěstuji slivoně na slivovici a proto nemohu posoudit její vhodnost k tomuto účelu. A v chuti ji válcují nyní poslední Tegery a začínající Hanita. Jirka PDY
Herman, 13.7.2022
Herman... je první, je dobrá, tak se dá něco přehlédnout. Z mé zkušenosti přeplozuje, monilie, padá okamžitě při dozrání, ale jak jsem psal... je první. Když se budu rozhodovat pro červencovou slivoň, počkám cca.10 dní na Katinku. Jirka PDY
Nejranější odrůdy meruněk II, 28.6.2022
Hezký večer, je úplně jedno, co měli ve Spomyšli za odrůdy zrající s Leskorou, protože ve Spomyšli, odrůdy neprodávají. Tam prodávají jabloně, hrušně, třešně, meruňky a když se zadaří tak i broskvoně(teda pokud nepošlou vrbu..ta má podobné listy.)... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk II, 13.6.2022 Obsahuje fotku
Tsunami u zdi... už se dá. Foto z 12.6. Jirka
Zakrnělé pupeny, 18.5.2022
Hezký den, podle foto toho moc není vidět, ale já bojuju na mladších hrušních s Vlnovníkem hrušňovým, který se projevuje při rašení tak jak popisujete. Stejně tak je to lestos problém u slivoní... s Vlnovníkem višňovým. Pokroucené a zakrnělé jsou... celý příspěvek >
Pozdní odrůdy meruněk, 20.9.2021
byl bych mile velmi překvapen, pokud by pozdní meruňka ze Spomyšle byla opravdu Fardao. Mám zkušenost např. Farhial jsem reklamoval, když zrála s VP, obratem jsem dostal nový Farhial a ten zraje cca. s Leskorou. O broskvoních ani nemluvím tam je to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika