Příspěvky uživatele - 62.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounovice, 10.8.2019
Souhlasim, je to skoda vynalozene energie. Take jsem zkousel vsechno mozne. Melouny, banany, pomerance, mandarinky, ananas... U vseho byl jediny spokojeny konzument vylevka u drezu... Jedine, co z exotickeho ovoce stoji za to jsou snad jen datle. Ale... celý příspěvek >
Palenka z exotickeho ovoce, 12.5.2019
Tak jsem nakonec banany byl nucen prehodnotit. Prvni varka se povedla a dalsi dve nikoliv. Mala vyteznost, chut v celku zajimava, ale problemy pri paleni. Peneni, napalovani. Mozna to pujde nekomu lepe, ale za me uz s banany experimentovat mebudu.... celý příspěvek >
Palenka z exotickeho ovoce, 23.4.2019
Trohu ano. Cca kilovku na pul sudu. Samotme banany mely cukernatost 12, ale aby to dobre kvasilo, dal jsem do nich trochu vody a aby mela brecka nad 15, tak jsem tam kilovku prisypal... Banany je potreba naredit vodou, neb se velmi radi pripaluji...
Kvas z mandarinek, 16.4.2019
Hod sem pak info, jak dlouho to kvasilo. Ja mam nalozeny mandarinky s pomerancema 6. den a teprve ted se to rozkvasilo. Jsem take zvedav na celkovy prubeh a hlavne na vysledek.
Malinovice, Banánovice, Melounovice, 15.4.2019
Nemyslim.si, ze ne to skoda energie. Pokud k tomuto ovoci ma nekdo snadny pristup... osobne letos budu palit uz ctvrtou varku. Dve prepravky s prezralyma bananama oloupu - cim zralejsi, tim lepe - obsahuji pak vice cukru... Idealne kdyz uz napul... celý příspěvek >
Kvas z mandarinek, 15.4.2019
Tak se mi pres nov konecne brecka rozkvasila. Bubla to jak ve whirpoolu, ale zapalena sirka v sudu hori. Coz moc nechapu.
Kvas z mandarinek, 14.4.2019
Dotaz na konkretni vlastnost pesticidu jsem vznesl ing. na chemicko technologicke fakulte. Ja osobne se v tomto az tak nevyznam. Bylo mi sdeleno, ze teplota varu pesticidu je 367 a ze tyto latky nesublimuji. Pochopil jsem to tak, ze i kdyz je... celý příspěvek >
Kvas z mandarinek, 12.4.2019
Dovolim si nesouhlasit. Odstavnil.jsem cca 20 kilo mandarinek. Cista stava byla asi 8 litru. Pulkilovka cukru to dosladila na 15 brix a palenka nadherne vonava. Slupky jsem nedaval - bal jsem se nasledne horkosti v kvasu. Pesticidu bych se rozhodne... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 2.4.2019
Mirku, pokud chcete kupovat palirnu, tak za 15 tisic se da koupit slusny jednoplast. V tom ale nemuzete delat husty kvas. Tam budete moct delat mosty, vina a podobne. Pokud by jste v jednoplasti delal kvas z ovoce, bude se napalovat, coz je problem.... celý příspěvek >
Palenka z datli?, 2.4.2019
Jj, na etikete bylo tusim 63%, neni divu, ze to teklo jak z kohoutku... Jsem zvedav, jak bude chutnat lidem okolo. Zadny zazrak to neni, na poctivou slivovicku, nebo hrusku to nema. Ale zase na druhou stranu, kdo se muze chlubit tim, ze ma doma... celý příspěvek >
Ananasový kvas, 14.3.2019
Na ananas se take chystam, jen na to jeste nebyl cas, protoze ananas chci oloupat - casove trosku narocne. Jeho kura neni chutove zadna hitparad a vysledny produkt by nebyl asi moc pitelny. Takze bud odstavnit, nebo oloupat a podrtit. Ananas obsahuje... celý příspěvek >
Test na metanol, 23.2.2019
Nekdo se me tu ptal na cenu a kde se to da udelat. Prakticky kazda laborator, ktera ma plynovy chromatograf. Cena je dle poctu vzorku. Cim vice vzorku, tim to vyjde levneji, protoze se pristroj musi pred kazdym merenim nakalibrovat. Dle poctu vzorku... celý příspěvek >
Palenka z datli?, 23.2.2019 Obsahuje fotku
Na etikete bylo napsany 63% cukru. Dnes jsem zmeril kvas refraktometrem a ma nejakych 22% brix. Takze myslim ze neco jako idealne prezrale svesticky :) Datle jsem v sudu po dvou dnech, az se nasakly vodou rozmackal. Vrtacka a nastavec na michani... celý příspěvek >
Palenka z datli?, 22.2.2019
Vcera jsem nalozil asi 40 kg susenych datli. Jsou sice s konzervantem e 202, coz je sorban draselny, ktery je ve vode rozpustny, ale konzervuje pouze v urcite koncentraci. Nemel by sublimovat, takze z kvasu by se do samotneho destilatu dostat nemel.... celý příspěvek >
Test na metanol, 6.2.2019
Souhlasim... Inzeraty typu: Prodam domaci Slivovici palenou v oficielni palirne, 51%, 220 korun za litr... Kdyz odecte dan, a lahev, tak mu zustabe cisty zisk tak 50 korun... Nesmysl. Domaci slivku bych ja osobne neprodaval vubec natoz za takovouhle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika