Příspěvky uživatele - 62.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Test na metanol, 2.2.2019
Zdravim, z meho pohledu a z pohledu vysledku na plynovem chromatografu, ktere jsem do tohoto vlakna vlozil je jasne, ze podil methanolu v ukapu je minimalni a pokud by se neodebiral, nic nehrozi. Horsi je v tomto pripade vysoky podil ethyl... celý příspěvek >
Destilát z piva a vína, 1.2.2019
Dnes jsem zkusil vypalit zbytek piva, co se nedopil ze sudu. Z peti litru 11° piva jsem pri prvnim paleni ziskal pul litru lutru o koncentraci 22 voltu. Druhe paleni udelam zitra v malem papinacku, ale predpokladam, ze pri druhem paleni a naslednem... celý příspěvek >
Test na metanol, 1.2.2019
Methyl je ukap - mix ukapu ze vsech vzorku. Proste to, co vylevam... tak vlastne nevylevam, ale pouzivam na odmastovani, do odstrikovacu a podobne. Zoravidla z kazdeho paleni tak dva frtany - alr zalezi na kvasu. Jdu podle cichu. Jak necitim aceton,... celý příspěvek >
Test na metanol, 30.1.2019 Obsahuje fotku
Nejak se to nechtelo nahrat spolu, tak jeste druha strana vysledku.
Test na metanol, 30.1.2019 Obsahuje fotku
Pripojuji screen obrazovky s vysledky. Pokud by byl zajem, nebo nebude li citelny, mohu ho v pripade zajmu dat poslat mejlem.
Test na metanol, 28.1.2019
Nechal jsem si letos delat rozbory palenek na plynovem chromatografu. Na metanol, acetaty a mnozstvi ethylu. Jablka, hrusky, medovici, spendliky a svestky. Vse hluboko pod normou. Pro zajimavost jsem si nechal udelat i rozbor ukapu, ktery samozrejme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika