Příspěvky uživatele - 218.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba paprik, 26.7.2020
Možná moc vody. Zkuste je nazalílat pár dnů.
Zasychani vrcholových listů rajčat, 21.6.2020
Tipnu si na začínající plíseň, v tomto počasí...
Rajčata - plíseň, 5.6.2020
Tak to jste měl štěstí, já mám plíseň každý rok a nezáleží na počasí, stačí i ranní rosa na šíření plísně, rozdíl je akorát v tom jak moc té plísně mám.
Rajčata - plíseň, 5.6.2020
Mě loni fungoval Dithane, ale také to mohlo být suchým počasím. Určitě je důležité to odchytit předem nebo hned na začátku. Stříkal jsem jednou minimální dávku už v červnu.
Co vaše réva 2019?, 21.9.2019
Video - Zlatý svazek Ukrajiny 2019
Popel a PK hnojiva, 15.9.2019
Proč myslíte, že se ten Kristalon jmenuje Podzim, je to přesně to co potřebujete a hledáte, jenom nedokážete ze své podstaty uznat pravdu, ten Kristalon je určený pro přezimování rostlin, jak vy "chytře" říkáte generativní fázy. Ten váš Kristalon... celý příspěvek >
Popel a PK hnojiva, 14.9.2019
Kristalon podzim - poměr živin N-P-K (6-12-36) + 3 % Mg + 8 % S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn
Popel a PK hnojiva, 14.9.2019
Zjistěte si kolik je tam draslíku, těch 50% je tam K2SO4 a pak to porobnejte s obsahem Kristalonu a jejich rozpustnost a formu. Když chci fosfor přidám Kristalon žlutý, když chci draslík přidám Kvet a plod, vše rozpustné a připravené pro... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 11.9.2019
Když čtu ty vaše nesmysly tak bych od vás nevzal ani jahodu, jestli vám černají i starty tak přestaňte pěstovat, protože ty vaše rostliny jenom trápíte. Jestli je něčeho v půdě nejvíc tak vápníku. Vám ke komplexnímu hnojení chybí už jen... celý příspěvek >
Míchání hnojiv, 11.9.2019
Moc nechápu tyto "made home" pokusy, obzvlášť když tomu nerozumíte, na celou sezonu rajčat si vystačíte s krabičkou kristalonu start a plod akvět, dohromady za 200Kč.
Choroba rajčat, 6.9.2019
Dejte si ty fotky do gůglu možná vám něco podobného najde.
Pěstování chilli papriček Habanero, 8.8.2019
Mám to celkem skouknutý na ytb, jsem pro každé zjednodušení práce a věci co fungují přirozeně sami odsebe. 200 jeseterů  tak to asi jo.
Pěstování chilli papriček Habanero, 8.8.2019
Pěkné, čím krmíte, nemáte tam svilušku.
Pěstování chilli papriček Habanero, 8.8.2019 Obsahuje fotku
V loni jsem měl asi 4 rostliny, oranž, žlt, červenou, na balkoně a vzpomněl jsem si na jednu věc, papriky se rozrostli jako křoví přes půl balkonu a žádný plod, tak jsem se naštval a všechny sprostě, bezhlavě ostříhal, aby nezabírali místo a najednou... celý příspěvek >
Pěstování chilli papriček Habanero, 7.8.2019
Ty papriky jsou samosprašný, stačí s nimy zaklepat, pokud vám opadávají květy tak je to tím, že nemá paprika podmínky, světlo, živiny, hnojit vyndat na balkon, přesadit do většího květináče apod.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika