Příspěvky uživatele - 226.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 10.4.2019
vďaka, a ešte k tej dobe klíčenia, do skleníka Ste sadil vybraté jadierka na jeseň, alebo koľko trvá klíčnie po zasadení stratifikovaných semien?  Mám ešte jablká, ktoré boli uskladnené v garáži od jesene a prešli teplotou min. do 1°C... celý příspěvek >
Radosť, 7.4.2019 Obsahuje fotku
Tento rok mám bohatú násadu kvetov na broskyni Radosť v skleníku, už začínajú kvitnúť, ale bohužiaľ sa opakuje problém s vyžieraním kvetov mravcami. V kvetoch, kde boli mravce chýbajú zárodky plôdikov aj s piestikom - úplne ich vyžrali Okolo... celý příspěvek >
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 7.4.2019 Obsahuje fotku
Dnes som bol pozrieť na záhrade a našiel som zahnívajúce a suché jablká a v niektorých sa tlačili už mini rastlinky, tak niečo hádam vypestujem Ešte som nafotil dve rastliny - obr.2 a 3, vedel by prosím niekto povedať, či sa jedná o... celý příspěvek >
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 6.4.2019
Marek, paráda nejaký by sa mi určite hodil  potrebujem zachrániť staré odrody na záhrade a nemám to kde naštepiť... v r.2017 som z jedného stromu jablone, ktorý bol prasknutý a začal behom leta vysychať som vtedy odobral 4 vrúble biednej... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 5.4.2019 Obsahuje fotku
Aj ja som zvedavý naštepená Veselka tam je už od leta 2015 a veľmi slabo rastie, lebo je pri spodu a ešte neni tá rynglota asi úplne fit, na listoch naštepenej Veselky bývajú dierky a možno má aj šárku, lebo okolité žlté ryngloty mávajú príznaky... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 5.4.2019 Obsahuje fotku
Ako Ste vedeli? Na nechránenom stanovišti mám ešte Harlayne a zachránenú vetvičku, z pri zemi za búrky ulomenej Veselky, naštepenú na rynglote. Tá už sa chystá tiež do kvetu. A nový stromček Vehardy z Plantexu s podnožou Adesoto, tak som zvedavý ako... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 4.4.2019 Obsahuje fotku
Už aj u mňa na Kysuciach začala kvetná nádhera na marhulke Velita na vetvičkách blízko steny včielky sa aj dnešného silno veterného počasia snažili, len škoda, že končia slnečné dni - v sobotu výstraha na dážď... do kvetov... a potom budúci týždeň... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika